Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Intencje Mszalne

Intencje mszalne na XXIX tydzień zwykły

Poniedziałek 23.10.2017 r.

godz. 7.00  + Florian Janowiak ( od Marii i Franciszka Karlak)

godz. 9.00  + Florian Janowiak ( od Marii i Franciszka Karlak)

godz. 18.00  + Jan Ławniczak – o łaskę nieba i o Boże Miłosierdzie ( 23 greg.)

Wtorek  24.10.2017r.

godz. 7.00  + Jan Ławniczak – o łaskę nieba i o Boże Miłosierdzie ( 24 greg.)

godz. 9.00  + Florian Janowiak ( Maryla Karlach)

godz. 18.00  I) Msza św. dziękczynna z ok. 80-tych urodzin Pani Heleny z prośbą o zdrowie i Boze błog.

                 II) Msza św. dziękczynna z ok. 18-tych urodzin dla Bartosza  z prośbą o zdrowie i Boze błog i dary Ducha św.

Środa  25.10. 2017r.

godz. 7.00 + Florian Janowiak ( Maryla Karlach)

godz. 9.00 + Jan Ławniczak – o łaskę nieba i o Boże Miłosierdzie ( 25 greg.)

godz. 18.00 + rodzice: Szczepan + Joanna

Czwartek  26.10.2017 r.

godz. 7.00 + Janusz Woźniak ( od uczestników pogrzebu)

godz. 9.00  + Florian Janowiak ( Aniela i Emil  Karlach)

godz. 18.00 + Jan Ławniczak – o łaskę nieba i o Boże Miłosierdzie ( 26 greg.)

Piątek  27.10.2017r.

godz. 7.00  W int. przyjaciela Kamilka o zdrowie, Boże błog. oraz o nawrócenie w dniu urodzin – prosi przyjaciel

godz. 9.00  + Jan Ławniczak – o łaskę nieba i o Boże Miłosierdzie ( 27 greg.)

godz. 18.00 I)  + Tadeusz Gonera

                 II) + Florian Janowiak ( Aniela i Emil  Karlach) (1 greg.)

Sobota  28.10.2017r. św. Szymona i Judy Tadeusza

godz. 7.00  I) + Jan Ławniczak – o łaskę nieba i o Boże Miłosierdzie ( 28 greg.)

                 II) + Florian Janowiak ( Marta Adamczyk) ( 2 greg.)

godz. 9.00  I) + Wiesław Tryl

                II) + Daria Boledziuk

godz. 18.00  + January Rajkowski ( 10 rocz. śm) + rodziców

XXX Niedziela zwykła 29.10.2017r.

godz. 7.30  I) + Jan Ławniczak – o łaskę nieba i o Boże Miłosierdzie ( 29 greg.)

                II) + Florian Janowiak ( Adam Kobroń) ( 3 greg.)

godz. 9.00  Msza św. dziękczynna Panu Bogu i Matce Najśw. za 40 lat opieki nad rodziną Kościukiewicz

godz. 10.15  Witalis Gumowski ( 10 rocz. śm.)

godz. 11.30 + Maria + Ludwik Dobronieccy + rodzeństwo + Zofia + Józef + Marian

godz. 13.00 + Maria Giedrowicz ( 10 rocz. śm.) + z rodziny Giedrowicz i Plebańskich

godz. 18.00 ++ Zofia, Jan, Leszek Sagan + Czesława (k) + Władysława + Edmund + Marcel Laskowscy