Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Intencje Mszalne

Intencje mszalne na III tydzień Wielkiego Postu 

Poniedziałek 05.03.2018 r.

godz. 7.00 + Jan Augustynik ( od uczestników pogrzebu)

godz. 9.00 + Jan Zacharzewski ( 10 rocz. śm.)

godz. 18.00 + Henryk Wadowiec ( miesiąc po pogrzebie)

Wtorek 06.03.2018r.

godz. 7.00 + Jan Próchnicki ( od rodziny Szulców z Przeworska)

godz. 9.00 Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Bożej i o łaskę zdrowia dla córki Ilony z ok. urodzin

godz. 18.00 Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Bożej i o łaskę zdrowia dla Zofii z ok.70 urodzin ( od córki)

Środa 07.03 . 2018r. 

godz. 7.00 + Jan Wiśniewski ( od uczestników pogrzebu)

godz. 9.00 + Jan Próchnicki ( od rodziny Malinowskich z Żyrardowa)

godz. 18.00 + Stefania (6 rocz. śm.)

Czwartek 08.03.2018 r.

godz. 7.00 + Jan Próchnicki ( od rodziny Zygmunta Obłozy)

godz. 9.00 + Józef Zwierz ( od uczestników pogrzebu)

godz. 18.00 Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Bożej i o łaskę zdrowia dla Magdaleny Holtz

Piątek 09.03.2018r.

godz. 7.00 + Genowefa Komisarska ( od uczestników pogrzebu)

godz. 9.00 + Janusz + Andrzej Kutkowski + z rodz. Jędrzejcyk

godz. 18.00 + z rodziny Chmielarz, Czarneckich, Kolibabków, + Stefan Kayzer

Sobota 10.03.2018r.

godz. 7.00 + Irena Smoter ( od uczestników pogrzebu)

godz. 9.00 Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Bożej i o łaskę zdrowia dla Ewy

godz. 18.00 + Maria Woźniak ( 3 rocz. śm.) + Michał Woźniak i ich rodziców

IV Niedziela Wielkiego Postu 11.03.2018r.

godz. 7.30 + Irena Walus ( od pracowników i nauczycieli LO Świebodzice)

godz. 9.00 + Edmund Gwiazda ( 8 rocz. śm.)

godz. 10.15 + Janusz Dworniczak ( 5 rocz. śm.) + rodziców: Wiktoria, Tadeusz Dworniczak

godz. 11.30 + Jadwiga Rożek ( 5 rocz. śm.)

godz. 13.00 + Julia Czajkowska ( 7 rocz. śm.) + Zofia + Wojciech Erazmus + Antonina + Jan Czajkowski

godz. 18.00 + Zofia i Jan Pawlik