Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Intencje Mszalne

Intencje na 30 Niedzielę zwykłą 24.10 – 30.10. 2016r.

Poniedziałek 24.10.2016r.

godz. 700  

godz. 900 

godz. 1800  + Tadeusz Gruszka ( 5 rocz. śm.)

Wtorek  25.10.2016r.

godz. 700  + Irena Kapała  ( od uczestników pogrzebu)

godz. 900 

godz. 1800 W int. Wspólnoty Odnowy w Duchu Św. – „ Dzieci Żyjącego Boga”.

                                                                                   O jedność w pełnieniu Bożej woli

Środa  26.10.2016r.

godz. 700  

godz. 900  + rodziców: Szczepan ( 36 rocz. śm.) i Joanna ( 30 rocz. śm.)

godz. 1800  W int. Grupy Pielgrzymkowej

Czwartek  27.10.2016r.

godz. 700  

godz. 900  + Roman + Marianna Kimak + Norbert Gruszczyński

godz. 1800   + Mirosław Jabłoński ( 9 rocz. śm.)

Piątek  św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza 28.10.2016r.

godz. 700  + Leopold + Blandyna Greczyło

godz. 900   + Wiesław Tryl ( 1 rocz. śm.)

godz. 1800  + Tadeusz Gonera

Sobota  29.10.2016r.

godz. 700  + Wanda Lindenau ( od uczestników pogrzebu)

godz. 900  O Boże błog., opiekę Matki Bożej, dary Ducha św. oraz  o łaskę zdrowia dla Anety

                                                                                                 z ok. 14 rocz. urodzin

godz. 1800   + January Rajkowski ( 9 rocz. śm.) za + rodziców

XXXI Niedziela zwykła 30.10.2016

godz. 730  + Jan + Jadwiga + Wanda + Ryszard + Czesław

godz. 900  + Tadeusz Sajpel ( 5 rocz. śm.)

godz. 1015 + rodziców: Maria i Ludwik Dobronieckich + rodzeństwo: Zofia, Józef, Marian

godz. 1130  + Kazimierz Przepiera ( 5 rocz. śm.) + Lidia Chlebowska zd. Przepiera

                                                                                                                    ( 5 rocz. śm.)

godz. 1300   Jubileusze małżeńskie:

1)    Maria i Stanisław Fijałkowscy ( 40 rocz. ślubu)

2)    Monika i Marcin Banaszkiewicz ( 20 rocz. ślubu)

3)    Ewa i Stanisław Chlebowscy ( 18 rocz. ślubu)

godz. 1800 + Krzysztof  Krzysztofowicz ( 5 rocz. śm.)