Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Ogłoszenia Parafialne

Zaproszenie na dni otwarte do LO Świebodzice

Dyrektor  wraz  z gronem pedagogicznym, w dniach 21 i 22 maja 2019 r., zapraszają na dni otwarte do Liceum Ogólnokształcącego w Świebodzicach, przy ul. Skłodowskiej-Curie. Rozpoczęcie o godz. 13.00

Radosna nowina

Z wielką radością oznajmiamy, że księża diakoni wywodzący się z naszej wspólnoty parafialnej, w najbliższą sobotę 25 maja 2019, przyjmą święcenia kapłańskie. diakon Wojciech Przyborowski - święcenia prezbiteratu otrzyma z rąk JE ks. bpa Tadeusza Lityńskiego, w kościele konkatedralnym pw. św. Jadwigi w Zielonej Górze, o godz. 10.00. Natomiast diakon Tomasz Kowalczuk w katedrze świdnickiej, o tej samej porze. Za tych braci diakonów pragniemy pamiętać w modlitwie. Inspiracją do tego modlitewnego szturmu niech będzie odsłuchana homilia, którą wygłosił abp Depo, podczas święceń kapłańskich.                                               kliknij tutaj- homilia abp W. DEPO 

Ogłoszenia duszpasterskie w V niedziele wielkanocną

1. W poniedziałek zapraszamy po wieczornej Mszy św. na godzinną Adorację   Najświętszego Sakramentu.

2. Tydzień temu zebraliśmy ofiarę na WSD diecezji świdnickiej w kwocie 500zł.  Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

3. Dziękujemy wszystkim obecnym na pierwszym w tym roku Nabożeństwie Fatimskim.

Czytaj więcej...

Ogłoszenia duszpasterskie w IV niedziele wielkanocną

1. Wychodząc z kościoła będziemy mogli naszymi ofiarami wspomóc WSD diecezji świdnickiej.

2. Jutro tj. w poniedziałek 13 maja przeżywamy dzień ku czci Matki Bożej Fatimskiej. Plan modlitewnego spotkania jest następujący. O godz. 17.30 – nabożeństwo majowe. O godz. 18.00 Msza św.  zbiorowa w intencjach podziękowań  i próśb ku czci Matki Bożej ofiarowana za żywych i zmarłych. Po Mszy św. modlitwa różańcowa ulicami naszego miasta. W dalszym ciągu przyjmujemy intencje, w zakrystii.

3. We wtorek przypada wspomnienie św. Andrzeja Bobolii. Tego dnia o godz. 18.00 na Mszy św. uczestniczą rodzice, których dzieci w tym roku przystąpią do I-ej komunii św.. Po Mszy św. będą omówione sprawy organizacyjne.

Czytaj więcej...