Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Ogłoszenia Parafialne

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  XI NIEDZIELA ZWYKŁA  13.06.2021

 

1.  Zapraszamy dzisiaj na nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30 i na Msze św.  Fatimską o godz. 18.00 z procesją ulicami naszego miasta. Intencję fatimskie za żywych i zmarłych można zamawiać w zakrystii.

 

2.  Rodzice Dzieci z rocznicy I Komunii św.  złożyli ofiarę na remont naszego kościoła w kwocie 1000zł. Składamy Bóg zapłać za ten dar.

 

3.  W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

·       Poniedziałek – Bł. Michała Kozala, bpa i męcz. (wsp.obow.)

·       Czwartek – Św. Brata Alberta Chmielowskiego zak. (wsp. obow.)

                  Msza św. Odpustowa na Osiedlu Piastowskim o godz. 18.00

 

4.  W sobotę o godz. 10.00 w naszym kościele rozpocznie się dzień skupienia dla młodzieży, która 26 czerwca przyjmie sakrament bierzmowania. Podczas tego dnia między 10.00 a 11.00 będzie okazja do spowiedzi świętej, dlatego zachęcamy do udziału również rodziców i bliskich kandydatów do bierzmowania.

 

5.  W niedzielę 20 czerwca o godz. 19.00 na wikarówce odbędzie się spotkanie informacyjne dla uczestników pielgrzymki do Medjugorie.

 

6.  W najbliższą niedzielę będziemy gościć młodych ludzi z Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego zaangażowanych w dzieło misyjne. Przyjadą aby podzielić się świadectwem i doświadczeniem pracy misyjnej. Projekt który będą wspierać to: oratorium w Liberii.

 

7.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej; Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny dla dzieci, Głos św. Mikołaja, Misje dzisiaj.

 

8.  Biskupi zgromadzeni na 389. Zebraniu Plenarnym Konferencji Episkopatu Polski w Kalwarii Zebrzydowskiej zdecydowali, że 20 czerwca br. dyspensy zostaną zniesione jednocześnie we wszystkich diecezjach, w których do tej pory obowiązywały w związku z pandemią Covid-19.

PLAN ADORACJI WIECZYSTEJ NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
ŚRODA, 26 MAJ 2021 R.

Czytaj więcej...