Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie II Niedzielę Adwentu

1. Dzisiaj odbywa się zbiórka ofiar do puszek przed kościołem jako wsparcie młodzieży wyjeżdżającej z naszej Diecezji Świdnickiej na Światowe Dni Młodzieży do Panamy.

2. Pod chórem rodzice dzieci ze scholii i ministrantów sprzedają przygotowane stroiki . Dochód przeznaczony będzie na wycieczkę dla dzieci w maju.

3. Dziękujemy wszystkim parafianom za uczestnictwo w Rekolekcjach Adwentowych, które prowadził  O. Zachariasza Jerzego Kowalskiego OFM z Góry Anny z Diecezji Opolskiej, za uczestnictwo w uroczystości odpustowej ku czci św. Mikołaja patrona naszej wspólnoty parafialnej. Składamy serdeczne Bóg zapłać za upieczone ciasta i pomoc na plebani. Dziękujemy św. Mikołajowi, że przyszedł do naszych dzieci.

Czytaj więcej...

Spotkanie ze świętym Mikołajem!

Wszystkie dzieci zarówno  duże jak i małe, zapraszamy 06 grudnia 2018 na spotkanie ze świętym Mikołajem. Odbędzie się ono w Kościele św. Mikołaja o godz. 15.00. Na tym spotkaniu nie może zabraknąć grzecznych dzieci, które zostaną obdarowane.

Ogłoszenia duszpasterskie I Niedzielę Adwentu

1. Przeżywamy dzisiaj pierwszą Niedzielę Adwentu, jest to czas szczególnego przygotowana do Świat Bożego Narodzenia i na ponowne przyjście Jezusa przy końcu czasów.

2. Roraty rozpoczniemy w naszej parafii od piątku. Zapraszamy Dzieci młodzież jak również starszych z lampionami na godz. 18.00

3. Witamy w naszej wspólnocie O. Zachariasza Jerzego Kowalskiego OFM z Góry Anny z Diecezji Opolskiej, który poprowadzi w naszej parafii Rekolekcje Adwentowe. Pragniemy naszego Ojca rekolekcjonistę otoczyć naszą modlitwą.

Czytaj więcej...

Roraty 2018

Wszystkich naszych Parafian i Gości pragniemy zachęcić do udziału w tegorocznych Mszach Św. roratnich. W tym roku mottem przewodnim są słowa: "Z Duchem Twoim". Kazania będą głoszone w oparciu o materiały przygotowane przez redakcję Małego Gościa Niedzielnego. Gorąco zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. 18.00. Zaczynamy 07 grudnia.