Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie w V Niedzielę Wielkiego Postu

1. Witamy w naszej wspólnocie parafialnej Ks. Wojciecha Draba Proboszcza parafii pw. św. Mikołaja w Doboszowicach, który w tym roku poprowadzi nasze Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii dla dorosłych i w naszych szkołach dla dzieci i młodzieży. Pragniemy Ks. rekolekcjonistę otoczyć naszą modlitwą. 

2. Zapraszamy na Nabożeństwo Pasyjne Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym dzisiaj o godz. 17.00. Za udział w nabożeństwie Gorzkich  Żali i Drogi Krzyżowej można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

Czytaj więcej...

Rekolekcje Parafialne 2018

Dnia 19 marca 2018, nasza wspólnota parafialna rozpoczyna szczególny czas nawracania. W tym czasie łaski pomoże nam duchowo wzrastać ks. Wojciech Drab - proboszcz parafii św. Mikołaja w Doboszowicach. Nauki rekolekcyjne będą głoszone na każdej Mszy św. niedzielnej. Do tego od poniedziałku do środy Msze św. z nauką rekolekcyjną będą sprawowane o godz. 9.00 i 18.00. W środę na każdej Mszy św. będą zbierane ofiary na potrzeby o. rekolekcjonisty. Spowiedź św. w środę z udziałem kapłanów z dekanatu od godz. 9.00- 10.00 i od 16.30-18.00.

Ogłoszenia duszpasterskie w IV Niedzielę Wielkiego Postu

1. Pracownicy Poczty Polskiej dzisiaj w przedsionku  Kościoła ustawili stoisko, gdzie można nabyć kartki świąteczne, znaczki, wszelkie dekoracje świąteczne oraz paschaliki.

2.  Na prośbę ks. Biskupa Ignacego Deca odmawiamy dzisiaj po każdej Mszy św. dziesiątkę Różańca św. w intencji pokoju na świecie.

3. W dniu dzisiejszym nabożeństwo pasyjne Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym  o godz. 17.00.

Czytaj więcej...

Ogłoszenia duszpasterskie w III niedzielę Wielkiego Postu

1. W dniu dzisiejszym przypada I niedziela miesiąca. Na zakończenie Mszy św. Adoracja Najśw. Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 13.00 zmiana tajemnic żywego różańca.

2. Członkowie Rady parafialnej tydzień temu zebrali ofiarę 6870zł. na potrzeby remontowe naszego Kościoła. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg Zapłać.

3. Na Misje św. Ad Gentes zebraliśmy ofiarę - 320zł.

Czytaj więcej...