Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie na VI Niedzielę Wielkanocną 21.05.2017r.

1. Bogu niech będą dzięki za naszą młodzież, która 16 maja 2017r. przyjęła z rąk Ks. Bp. Adama Bałabucha, Sakrament Bierzmowania w naszej parafii. Ks. Grzegorzowi dziękujemy za trud włożony w przygotowanie młodzieży. Prosimy również o modlitwę za młodzież, która zlekceważyła sobie ten sakrament i nie chce się do niego przygotować.

Czytaj więcej...

 Ogłoszenia Duszpasterskie na V Niedzielę Wielkanocną

1. Dzisiaj obchodzimy V Niedzielę Wielkanocną, Myśla i sercem powracamy do Fatimy. Miejsca cudownych objawień Matki Bożej, która swoim przesłaniem pragnęła wzbudzić w sercu człowieka potrzebę modlitwy. Szczególnie modlitwy różańcowej.

Czytaj więcej...

Uroczystości Fatimskie w Parafii św. Mikołaja w Świebodzicach

13 maja 2017

16.30 - nabożeństwo majowe

17.00 - Uroczysta Msza św. koncelebrowana, pod przewodnictwem ks. kanonika Witolda Wojewódki, z udziałem kapłanów pracujących w naszym mieście

18.00 - procesja Fatimska do wszystkich kościołów Świebodzic

Ogłoszenia Duszpasterskie w Niedzielę Dobrego Pasterza  07.05.2017r.

1. Dzisiaj przypada I niedziela miesiąca, Adoracji Najświętszego Sakramentu bezpośrednio po Mszy Świętej. Zmiana tajemnic żywego różańca po Mszy Świętej o godz. 13:00. W tym tygodniu naszym modlitwom polecamy sprawy powołań kapłańskich, dziękując Bogu za kapłanów pracujących i wywodzących się oraz alumnów naszej parafii.

Czytaj więcej...