Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie w XXVIII niedzielę zwykłą XIX Dzień Papieski – „Wstańcie, chodźmy"

1.  Dzięki ofiarom dzisiaj zbieranym do puszek, Fundacja „Dzieło Nowego Tysiąclecia” może pomóc w formie stypendiów prawie 2 tys. uczniom i studentom. Za okazane wsparcie składamy serdeczne Bóg Zapłać.

2.  Po Mszy św. można kupić ciasto, które poleca Służba Liturgiczna wraz ze swoimi rodzicami. Ofiary z tej akcji przeznaczone są na wyjazd integracyjny Służby Liturgicznej.

3.  Zapraszamy dzisiaj wszystkich na godzinę 18.00, na ostanie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Prosimy o przyniesienie ze sobą świec. Intencje za żywych i zmarłych można zamawiać w zakrystii.

Czytaj więcej...

Misje Święte w naszej Parafii AD 2020

Zachęcamy do modlitwy o dobre owoce Misji świętych, które będziemy przeżywać w naszej parafii w maju 2020. Przy okazji pragniemy zachęcić do udziału w MODLITWIE ADORACYJNEJ w każdy poniedziałkowy wieczór. Na zakończenie modlitwy adoracyjnej będzie odmawiana specjalna modlitwa w intencji misji i misjonarzy, którzy  ten wyjątkowy czas rekolekcji będą prowadzić.

Czytaj więcej...

Ogłoszenia duszpasterskie w XXVII niedzielę zwykłą

1. Dziś przeżywamy I Niedzielę miesiąca, po każdej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu. Podczas  sumy o godz. 13.00 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.

2. Przez cały październik - miesiąc poświęcony MB Różańcowej, zapraszamy do licznego uczestnictwa : dzieci. młodzież i dorosłych w Nabożeństwach Różańcowych odprawianych  codziennie w naszym kościele o godz. 17.30. Tydzień temu członkowie Rady parafialnej zebrali  ofiarę na potrzeby remontowe naszego kościoła w wysokości 5783 zł. Za każdy dar serca składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

3. W poniedziałek przypada wspomnienie MB Różańcowej. Poświęcenie różańców  dzieciom I komunijnym odbędzie się podczas wieczornej Mszy św. Prosimy rodziców  o zakupienie dzieciom różańców. W tym dniu członkowie Kół Żywego Różańca  mogą uzyskać Odpust zupełny po spełnieniu wymaganych do tego warunków.

Czytaj więcej...

Ogłoszenia duszpasterskie w XXVI niedzielę zwykłą.

1. W dniu dzisiejszym członkowie rady parafialnej zbierają ofiary na potrzeby remontowe naszego Kościoła. Zostało wyremontowane pomieszczenie Caritasu parafialnego gdzie są wydawane produkty żywnościowe dla potrzebujących.

2. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej godzinna adoracja Najświętszego sakramentów, połączona z modlitwą w intencji misji parafialnych, które będziemy przeżywać w naszej parafii.

3. We worek o godzinie 16:30 spotkanie scholii dziecięcej w salce na wikarówce. Zapraszamy chętne osoby.

Czytaj więcej...