Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie w XV Niedzielę zwykłą

1. Z serca płynące „ Bóg zapłać ” składamy wszystkim czcicielom MB Fatimskiej , którzy w sobotę 13-go lipca, wzięli udział w nabożeństwie ku Jej czci.

2. W poniedziałek, po wieczornej Mszy św. zapraszamy na godzinną Adorację Najświętszego Sakramentu.

3. Zachęcamy do czytania katolickiej prasy. Do nabycia są : Niedziela, Gość Niedzielny, L’osservatore Romano, Misje Dzisiaj oraz Świat Misyjny.

Czytaj więcej...

Ogłoszenia duszpasterskie na XIV Niedzielę Zwykłą 

1. Naszym parafianom, którzy z okazji swojego srebrnego jubileuszu małżeństwa ufundowali do naszego kościoła podstawę pod mszał oraz pulpit na ambonę składamy serdeczne Bóg Zapłać i zachęcamy inne osoby do wspierania naszej parafii.

2. Dzisiaj przeżywamy I Niedzielę miesiąca. Na zakończenie każdej Mszy Św. Adoracja Najświętszego Sakramentu. Zmiana Tajemnic po Sumie o godz. 13.00.

Czytaj więcej...

Ogłoszenia duszpasterskie w XIII niedzielę zwykłą 

1.Pragniemy w naszej wspólnocie powitać nowego wikariusza ks. Damiana Kowalskiego. Życzymy mu wielu Bożych łask oraz wiernego realizowania Bożej woli w naszej wspólnocie parafialnej.

2.  W dniu dzisiejszym nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30

3. Członkowie Rady parafialnej, zbierają ofiary na potrzeby remontowe świątyni. Za każdą dar serca, składamy serdeczne Bóg zapłać.

Czytaj więcej...

Ogłoszenia duszpasterskie w XII niedziele zwykłą

1. W dniu dzisiejszym o godz. 17.30 – nabożeństwo do serca Pana Jezusa połączone z procesją wokół Kościoła w ramach oktawy uroczystości Bożego Ciała.

2. W poniedziałek po Mszy św. o godz. 18.00 – godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu

3. W czwartek, po Mszy św. o godz. 18.00 na zakończenie oktawy procesja wokół kościoła do 4 ołtarzy oraz poświęcenie ziół i  kwiatów.

4. W piątek przeżywamy uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego. Po wieczornej Mszy św. spotkanie członków rady parafialnej oraz osób pragnących włączyć się w przygotowania w ramach naszego  parafialnego festynu.

5. W sobotę uroczystość św. apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu będą zbierane ofiary  na potrzeby bazyliki św. Piotra.

6. W przyszłą niedzielę członkowie rady parafialnej będą zbierali ofiary na potrzeby remontowe naszego Kościoła.

7. Dziękujemy  Grupie Modlitewno-pielgrzymkowej, Odnowie w Duchu św. i Radzie Parafialnej za przygotowanie ołtarzy Bożego Ciała. Paniom które dbają o kwiaty pod kasztanem i przy obelisku Sybiraków.  Panu Krzysztofowi Sztebel i Adamowi Bereziuk za wykoszenie trawy wokół kościoła. Orkiestrze Górniczej z Wałbrzycha. Za pilnowanie  porządku Straży Miejskiej. Liturgicznej służbie ołtarza, Scholii parafialnej, panom którzy nieśli baldachim, dzieciom sypiące kwiaty.

8.Zgodnie z dekretem ks. bpa Adama Bałabucha, z dniem 24 czerwca posługę duszpasterską na stanowisku wikariusza rozpocznie ks. Damian Kowalski. Nowemu wikariuszowi życzymy wielu Bożych łask w naszej parafii. Ustępującemu wikariuszowi ks. Arturowi wyrażamy wdzięczność a zarazem pragniemy go wspierać duchowo i towarzyszyć w Jego duszpasterskim trudzie w parafii św. Jerzego i MB Różańcowej w Wałbrzychu.

9. Na łamach naszej parafialnej strony, pragniemy serdecznie pozdrowić Kochanego i Drogiego ks. Stanisława Panewskiego z Mokrzeszowa. Życzymy wielu Bożych łask, słonecznych promieni i udanych wakacji. ;-)