Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie na III niedz  ielę Wielkiego Postu - 24.03.2019r.

1. Dziś przeżywamy III niedzielę Wielkiego Postu. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem   pasyjnym o godz. 17.00.  O godz. 19.00 – kolejna nauka przedmałżeńska.

2. W poniedziałek przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Dzień odpustu zupełnego   pod zwykłymi warunkami dla członków Żywego Różańca.

3. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. zapraszamy wraz z rodzicami w poniedziałek 25.03.2019r. w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego na Mszę św. wieczorną.          Na zakończenie Mszy św. zostaną poświęcone nowo zakupione książeczki  dla dzieci.

Czytaj więcej...

Ogłoszenia duszpasterskie w II niedzielę Wielkiego Postu 

1. W dniu dzisiejszym nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00.  O godz. 19.00 – kolejna nauka przedmałżeńska.

2. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej godzinna Adoracja Najśw. Sakramentu.

3. Dziękujemy Dyrekcjom naszych Szkół Średnich za możliwość odprawiania Rekolekcji Wielkopostnych dla młodzieży, które poprowadziła dr Anna Krogulska z Krakowa. Parafianom dziękujemy za uczestnictwo w katechezach głoszonych w kościele.

Czytaj więcej...

Zaproszenie

W dniach od 12 do 14 marca 2019, w naszej parafii pragniemy gościć świecką misjonarkę Panią dr Annę Krogulską z Krakowa, która obok rekolekcji szkolnych, wygłosi nam prelekcje na temat historii i wyników najnowszych badań Całunu Turyńskiego. Swoje orędzie będzie głosiła podczas Mszy św. o godz. 9.00 i 18.00, we wtorek, w środę, i w czwartek. Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach naszych parafian oraz mieszkańców Świebodzic.

Ogłoszenia duszpasterskie w I niedzielę Wielkiego Postu

1. W dniu dzisiejszym nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00.

       - o godz. 19.00 – kolejna nauka przedmałżeńska

2. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej godzinna adoracja Najśw. sakramentu.

3. W czwartek w ramach seminarium odnowy wiary, kolejne spotkanie modlitewne o godz. 19.00.

Czytaj więcej...