Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Prace konserwatorskie

Ogłoszenia Parafialne

Świebodzice, 11.09.2016r.

Ogłoszenia Duszpasterskie na XXIV Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj przeżywamy XXIV niedzielę zwykłą.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać rodzicom naszych ministrantów i dziewczynek ze scholii za posprzątanie salki na wikarówce, w której odbywają się spotkania tychże grup.

3. W tym tygodniu Kościół wspomina:

wtorek –św. Jana Chryzostoma, bpa i doktora Kościoła;

wtorek – Podwyższenie Krzyża Świętego, święto;

środa – NMP Bolesnej;

4. W poniedziałek ks. Artur zaprasza ministrantów na zbiórkę do salki na wikarówce, na godz. 17:00.

5. We wtorek zapraszamy na godz. 18:00 do naszego kościoła na Mszę Świętą z nabożeństwem fatimskim. Prosimy zabrać ze sobą świece oraz śpiewniki. Jeżeli ktoś nie ma takiego śpiewnika fatimskiego to można go nabyć za dobrowolną ofiarę u ministrantów przy wyjściu z kościoła. Jeżeli kogoś nie stać to może zabrać za darmo. Ofiary składane za śpiewniki przeznaczone są na potrzeby scholii dziecięcej. Przypominamy również, że jest specjalny zeszyt z intencjami na to nabożeństwo. Intencje wraz z ofiarami przyjmowane są codziennie po każdej Mszy Świętej w zakrystii.

6.  W środę obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msza święta z możliwością uzyskania odpustu zupełnego, na Osiedlu Sudeckim, przy Krzyżu jubileuszowym, o godz. 17:00. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej Eucharystii.

7. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 9:00 i 18:00.

8. W czwartek, ks. Grzegorz zaprasza wszystkich chętnych na Mszę Świętą, z modlitwą wstawienniczą o uzdrowienie na ciele i duszy do naszego kościoła na godz. 18:45.

9. W piątek zapraszamy na godz. 18:00 do kościoła, na cotygodniowe nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego połączone z koronką do Miłosierdzia Bożego. Przez cały tydzień będzie wystawiony zeszyt przy ołtarzu bocznym, z prawej strony, w którym będzie można wpisywać swoje prośby, które będą odczytane podczas tego nabożeństwa. Prosimy o czytelne wpisywanie próśb. Intencje można wpisywać bez żadnych ofiar!

10. W piątek ks. Artur zaprasza scholę dziecięcą na pierwsze spotkanie formacyjne po wakacjach na godz. 16:30 na wikarówkę.  Także w piątek, ale na godz. 19:00 Ks. Piotr zaprasza scholę młodzieżową na próbę scholii, na wikarówce.

11. W najbliższą sobotę o godz. 10:00 w naszym kościele odbędzie się uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem Biskupa Świdnickiego – Ignacego Deca, z okazji 65 – lecia istnienia naszego świebodzickiego Liceum Ogólnokształcącego. Zapraszamy szczególnie absolwentów do wzięcia udziału w jubileuszu szkoły. Więcej informacji na plakatach przy wyjściu z kościoła.

12. Przypominamy, że jest dużo wolnych intencji mszalnych. Intencje można zamawiać po każdej Mszy Świętej w zakrystii.