Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Ogłoszenia Parafialne

Świebodzice, 09.10.2016r.

Ogłoszenia Duszpasterskie na XXVIII Niedzielę Zwykłą w ciągu roku

1. Z okazji XVI Dnia Papieskiego, w dniu dzisiejszym  przed kościołem przeprowadzona jest  zbiórka Ofiar na stypendia dla uzdolnionej młodzieży.

Za wsparcie dziękujemy.

2. Rodzina Pani Jędrzejewskiej dziękuje za wsparcie materialne (złożone Ofiary do puszek) na leczenie.

3. W tym tygodniu Kościół wspomina;

czwartek- bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera;

sobota - św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła;

4. Przypominamy, że jest specjalny zeszyt z intencjami do Matki Bożej Fatimskiej.   Intencje     modlitewne wraz z ofiarami przyjmujemy w zakrystii, będą one odczytane podczas ostatniego nabożeństwa fatimskiego w tym roku 13.10.2016 r., to jest w czwartek, o godz. 18:00. Prosimy o zabranie na to nabożeństwo świeczek z okapnikami. Można także nabyć w zakrystii.

5. Miesiąc październik jest poświęcony poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwa różańcowe odprawiamy codziennie o godz. 17:30. Zapraszamy dzieci, młodzież i wszystkich wiernych do uczestnictwa w tych nabożeństwach.

6. We wtorek ks. Artur zaprasza scholę dziecięcą na próbę na godz. 16:30, na wikarówkę.
7. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 9:00 i godz. 18:00

8. W czwartek ks. Artur zaprasza wszystkich ministrantów i lektorów, a także wszystkich chętnych chłopców, którzy chcą zostać ministrantami na spotkanie na godz. 16:30, na wikarówkę.

9. W każdy piątek zapraszamy na Mszę Świętą z nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego na godz. 18:00 do naszego kościoła.

10. W piątek o godz. 19.00 próba scholii. Zachęcamy nowe osoby do włączenia się w śpiew.

11. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej; Gość Niedzielny, Niedziela. Został przygotowany kalendarz parafialny jako cegiełka na remont plebanii – cena 5zł.

12. Prosimy o pobieranie kopert z wypominkami z bocznych ołtarzy.

13. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim Nauczycielom, Pedagogom, Wychowawcom, Katechetom, pracownikom oświaty składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia i błogosławieństwa Bożego.

14. Prosimy rodziców, aby dopilnowali młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania. Nauka katechezy w szkole musi być poparta wiarą osobistą poprzez praktyki religijne. Młodzież, która nie chodzi do kościoła i nie bierze udziału w nabożeństwach nie może przyjąć Sakramentu Dojrzałości Chrześcijańskiej.