Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Ogłoszenia Parafialne

Drodzy parafianie oraz wszyscy mieszkańcy Świebodzic

W dniu 13 maja 2017 będziemy obchodzili 100 - rocznicę objawień Matki Bożej w Fatimie. W tym dniu, wszystkich mieszkańców naszego miasta zapraszamy do wzięcia udziału, w uroczystej Mszy św. koncelebrowanej, pod przewodnictwem ks. proboszcza kanonika Witolda Wojewódki. Eucharystia zostanie odprawiona, w kościele pw. św. Mikołaja o godz. 17.00, z udziałem księży pracujących na terenie miasta Świebodzice. Słowo Boże wygłosi ks. kanonik Daniel Szymanik. Po Mszy św., wyruszy procesja ulicami naszego miasta do pozostałych Kościołów naszej miejscowości.

Przy okazji pragniemy nadmienić, że Msza św. zostanie odprawiona w intencjach zbiorowych ( za żywych i zmarłych) wznoszonych za przyczyną Matki Bożej Fatimskiej. Intencje te, przyjmujemy w zakrystii, po każdej Mszy św.