Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Ogłoszenia Parafialne

 Ogłoszenia Duszpasterskie na V Niedzielę Wielkanocną

1. Dzisiaj obchodzimy V Niedzielę Wielkanocną, Myśla i sercem powracamy do Fatimy. Miejsca cudownych objawień Matki Bożej, która swoim przesłaniem pragnęła wzbudzić w sercu człowieka potrzebę modlitwy. Szczególnie modlitwy różańcowej.

2. W tym tygodniu Kościół wspomina:

 wtorek – św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika – patrona Polski  (święto);

3. W najbliższy wtorek odbędzie się w naszej parafii bierzmowanie. W tym dniu nie będzie Mszy Świętej o godz. 18:00. Uroczysta Msza Święta z udzieleniem sakramentu bierzmowania odbędzie się w tym dniu o godz. 17:00. Liturgii przewodniczyć będzie ks. bp Adam Bałabuch – biskup pomocniczy świdnicki.

Spowiedź dla młodzieży bierzmowanej w poniedziałek od godz. 17.00

4. Przez cały miesiąc maj nabożeństwa majowe odbywają się codziennie o godz. 17:30 w naszym kościele. Zachcemy dzieci młodzież i dorosłych. Natomiast na Osiedlu Sudeckim przy krzyżu jubileuszowym o godz. 20:00.

5. We wtorek nie będzie próby scholii dziecięcej z powodu bierzmowania w naszej parafii, a także nabożeństwa majowego.

6. W czwartek o godz. 18.45 msza św. z uzdrowieniem.

7. Wyrażamy naszą wdzięczność wszystkim, którzy wzięli udział w pierwszym w tym roku nabożeństwie fatimskim, które przypadło w 100 rocznicę objawień Matki Najświętszej w Fatimie. Dziękujemy wszystkim naszym parafianom, Liturgicznej Służbie Ołtarza, panu organiście, dzieciom, młodzieży, bractwu św. Józefa. W sposób szczególny składamy serdeczne Bóg zapłać Władzom naszego Miasta za umożliwienie nam przejście z figurą Matki Bożej Fatimskiej ulicami miasta do wszystkich parafii. Za bezpłatny autobus którym pielgrzymi mogli wrócić z Cierni do domu. Dziękujemy Straży Miejskiej oraz Policji za zabezpieczenie procesji na całej jej trasie.

7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej; Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny, Misje dzisiaj, Świat misyjny.