Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie na XVII Niedzielę zwykłą, 2017-07-30

1. Dzisiaj przed kościołem Rada Parafialna zbiera ofiary na remont naszego kościoła. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać

2. Został zamontowany kolejny witraż po renowacji koszt 9.545zł. Wylano beton na instalację podłogowego CO, będzie on sechł  trzy tygodnie.

3. W Poniedziałek o godz. 10.00 w Katedrze Świdnickiej Ks. Bp. Ignacy Dec odprawi uroczystą Msze św. na rozpoczęcie 14 Pieszej Pielgrzymki ze Diecezji Świdnickiej na Jasną Górę. Pielgrzymi za naszej parafii również idą.

4. Zapraszamy pielgrzymów duchowych i wszystkich chętnych do uczestnictwa w Nabożeństwie do Matki Bożej Częstochowskiej w łączności z naszymi pielgrzymami, które będzie odprawiane po wieczornej Mszy św.

5. W I czwartek miesiąca Adoracja Najśw. Sakramentu i modlitwy o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Po wieczornej Mszy św.

6. W I piątek miesiąca spowiedź św. od godz. 17.00 na zakończenie Mszy św. Adoracja Najśw. Sakramentu i zawierzenie Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

7. W I sobotę miesiąca Adoracja Najśw. sakramentu od godz. 7,30 i o godz. 9.00 Msza św. Wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP za wszelkie zniewagi i zelżywości z procesją Figurki Fatimskiej wokół kościoła.

8. Za Tydzień I Niedziela miesiąca Adoracja Najśw. Sakramentu na zakończenie Mszy św. O godz. 13-tej na sumie Zmiana Tajemnic Żywego Różańca

9. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

Poniedziałek – Św. Ignacego z Loyoli prez. (wsp. obow.)

Wtorek – Św. Alfonsa Marii Liguorego, bpa i dK (wsp. obow.)

Piątek – Św. Jana Marii Vianneya, preb. (wsp. obow.)

Niedziela  – Przemienienie Pańskie (świeto)

10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej; Gość Niedzielny, Niedziela, Nowy numer - Głosu św. Mikołaja.

11. Z okazji  św. Krzysztofa patrona kierowców, zebraliśmy 390zł na pomoc Misjonarzom pracujących na misjach.

12. Zapisujemy chętne osoby na wyjazd do Częstochowy dnia 9 sierpnia 2017 o północy na Uroczystą Msze św. na zakończenie Pieszej Pielgrzymki Diecezji Świdnickiej, koszt 60 zł.

13. Osoby, które pragną poświęcić samochód dzisiaj proszone są aby zgłosiły w zakrystii.

14. Miesiąc sierpień jest miesiącem modlitw o trzeźwość narodu. Księga abstynencji wyłożona jest przy ołtarzu Trójcy świętej.