Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenie duszpasterskie w XXXII niedzielę zwykłą. 12.11.2017r.

1. Dziękujemy wszystkim za udział we Mszach św. sprawowanych z okazji   99 Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Rodzicom i dziadkom dziękujemy za krzewienie postawy patriotycznej i wdzięczności Bogu za wolną naszą Ojczyznę wśród dzieci i młodzieży.

2. Dziękujemy Scholii młodzieżowej pod przewodnictwem Ks. Artura Mercholca za piękną oprawę muzyczną na Mszy św. za Ojczyznę w dniu wczorajszym.

3. Dziękujemy Ks. Piotrowi Ochońskiemu  za przygotowaną lekcję śpiewu pieśni patriotycznych i Panu Organiście Józefowi Droździak za współpracę i przygotowane pieśni.        

4. W dniu dzisiejszym przeprowadzona jest zbiórka do puszek na Kościół prześladowany.

5. W poniedziałek, po wieczornej Mszy św. Adoracja Najśw. Sakramentu. Również w poniedziałek o godz. 19.00 spotkanie grupy modlitewno  – pielgrzymkowej.

6. Pan Organista w tygodniu będzie roznosił po naszych domach poświęcone opłatki wigilijne. Składana ofiara jest naszą wdzięcznością dla Pana Józefa za posługę przy organach przez cały rok.

7. We wtorek zapraszamy Bractwo św. Józefa po wieczornej Mszy św. na spotkanie na plebanię.

8. W środę Ks. Artur przeżywa swoje Imieniny, zapraszamy wszystkich na wieczorną Msze św. dziękczynną za posługę w naszej parafii. 

9. W naszym kościele od poniedziałku do soboty o godz. 17.30 – koronka do Bożego Miłosierdzia wraz z wypominkami za zmarłych. Kartki wspominkowe można pobrać    z bocznych ołtarzy i wypisać zmarłych - jeśli koś jeszcze tego nie uczynił.

10.  W czwartek o godz. 18.00 – uroczysta Msza św. w intencji członków Odnowy w Duchu św.

11. Z powodu niewystarczającej liczby chętnych na pielgrzymkę do Częstochowy, wyjazd został odwołany.

12. Zachęcamy do czytania katolickiej prasy; Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny dla Dzieci, gazeta diecezjalna w Akcji,  Kalendarz parafialny

13. W minionym tygodniu odeszli do wieczności; +Weronika Rogalska lat 87, + Jadwiga Mońko lat 75, + Tadeusz Włodarczyk lat 67