Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenie duszpasterskie na Uroczystość Chrystusa Króla. 26.11.2017r.

1. Dzisiaj Rada Parafialna zbiera ofiary na spłacenie należności za prace jakie są prowadzone w kościele. Zostały zakończone prace przy nowej posadzce. Za tydzień będziemy mogli rozpocząć grzanie w kościele. Za złożone ofiar składamy serdeczne Bóg Zapłać.

2. W dniu dzisiejszym w naszej parafii będziemy gościli Pana Lecha Dokowicz (inicjatora akcji Różaniec do granic). O godz. 16.00 wygłosi konferencje, a po niej zostanie odprawione nabożeństwo eucharystyczne.

3. W poniedziałek, po wieczornej Mszy św. Adoracja Najśw. Sakramentu.

4. W tym tygodniu przypada:

Czwartek – św. Andrzeja Apostoła (Święto)

Pierwszy piątek miesiąca: od godz. 17.00 okazja do spowiedzi św.

O godz. 19.00 – spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania.

Pierwsza sobota miesiąca – od godz. 7.30 – do 9.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 9.00 procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej. W tym dniu wizyta duszpasterska chorych i spowiedź św. świąteczna (prosimy o zgłaszanie chorych)

5. W przyszłą niedziele rozpoczynamy nowy Rok Kościelny, I Niedziele Adwentu.

6.  W  naszej parafii rozpoczniemy rekolekcje adwentowe, które poprowadzi O. Kazimierz Głaz CSsR. Program rekolekcji jest następujący:

7.  Zmiana Tajemnic Żywego Różańca po sumie o godz. 13.00.

8.  Zapraszamy dzieci i młodzież z lampionami na Roraty (Poniedziałek, Wtorek, Środa w ramach rekolekcji na godz. 16.00. Prosimy, aby dzieci wypisały dobre uczynki na serduszkach, które będą losowane) Po rekolekcjach Roraty będą odbywały się o godz. 18.00.

9. Zachęcamy do czytania katolickiej prasy; Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny dla Dzieci, Gazeta parafialna Głos Św. Mikołaja,  Kalendarz parafialny.

10. W zakrystii są do nabycia świece Caritas na stół wigilijny w cenie 5zł. – małe, duże 12 zł.

11. Uroczystość Odpustową ku czci św. Mikołaja Będziemy przeżywać 6 grudnia 2017r. na Mszach św. godz. 9.00. Na Msze św. o godz. 16.00 zapraszamy wszystkie dzieci i młodzieży. Po Mszy św. spotkanie ze św. Mikołajem dla dzieci. Prosimy, aby Rodzice pomogli św. Mikołajowi w przygotowaniu paczek dla swoich dzieci.

12. Wszystkich parafian zapraszamy na Uroczystą Mszę św. Odpustową koncelebrowana z księżmi z dekanatu na godz. 18.00.

13. W minionym tygodniu odeszli do wieczności; + Mirosław Paluch l. 78  + Stanisława Poroć l. 88, + Maciej Witkowski. Wieczne odpoczywanie…