Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie w I niedzielę Adwentu

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Adwent. Czas przygotowania na przyjście Emmanuela. W tym przygotowaniu pomogą nam parafialne rekolekcje adwentowe, które poprowadzi o. Kazimierz Głaz.  Msze św. z nauką rekolekcyjną od poniedziałku do środy o godz. 9.00 i 18.00. Natomiast Msze św. roratnie dla dzieci i młodzieży o godz. 16.00.

2. Jutro w poniedziałek, z racji rekolekcji nie będzie adoracji Najśw. Sakramentu. O godz. 19.00 – spotkanie grupy modlitewno – pielgrzymkowej.

3. We wtorek przypada dzień spowiedzi w naszej parafii, z udziałem kapłanów z dekanatu świebodzickiego. Godziny spowiedzi; od 8.00 – 9.00 i od godz. 16.30 – 18.00

4. W środę przypada uroczystość odpustowa w naszej wspólnocie parafialnej, wraz z zakończeniem rekolekcji. Po Mszy św. O godz. 16.00 – spotkanie ze św. Mikołajem. Natomiast o godz. 18.00 – odprawiona zostanie uroczysta suma odpustowa, w intencji żyjących i zmarłych parafian. W tym dniu kolekta będzie zbierana na potrzeby o. redemptorystów, jako wotum wdzięczności za wygłoszone rekolekcje.

5. W czwartek na zakończenie Mszy św. modlitwa o powołania i uczczenie relikwii św. Jana Pawła II.

6.  W piątek  przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu, w katedrze świdnickiej nasz parafianin Grzegorz Wołoch kleryk III roku otrzyma strój duchowny.

·  Od godz. 12.00 do 13.00 – w naszym Kościele będzie Godzina łaski, zachęcamy szczególnie do modlitwy w świątyni.  

·   Msze św. o godz. 9.00 i 18.00. O godz. 18.00 – podczas Mszy św. poświęcenie medalików dzieciom przygotowującym się do pierwszej Komunii św. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.

7. Zachęcamy do czytania katolickiej prasy. Szczególnie zachęcamy do nabywania Głosu św. Mikołaja, w którym zamieszczono plan wizyty duszpasterskiej.

8. Przed kościołem pracownicy  Poczty Polskiej wystawili stoisko, przy którym możemy nabyć, kartki świąteczne oraz zakupić znaczki na listy krajowe i zagraniczne. Przy tym stosiku możemy nabyć kalendarz parafialny.

9. Przypominamy że od czwartku Msze św. roratnie będą odprawiane od o godz. 18.00.

10. Rada parafialna w minioną niedzielę zebrała ofiary w kwocie 8.840 zł. Bóg zapłać

11.  Z powodu okresu grzewczego w Kościele bardzo prosimy o dopilnowanie tego by drzwi Kościoła były zamykanie.

12.  W minionym tygodniu odszedł do wieczności + Roman Girczyc l. 55.