Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie w Uroczystość św. Rodziny

1. Przeżywamy dziś niedzielę św. Rodziny oraz ostatni dzień kalendarzowego roku. Gorąco zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 podczas której zostanie odprawione nabożeństwo dziękczynno – błagalne za otrzymane łaski w roku 2017.

2. Dzisiaj Rada Parafialna zbiera ofiary remont naszego Kościoła. Za okazane wsparcie składamy serdeczne Bóg zapłać.

3. W poniedziałek przeżywać będziemy uroczystość ku czci  św. Bożej Rodzicielki. Msze św. w naszym kościele będą odprawiane o godz. 10.15, 11.30, 13.00 i 18.00

4. W środę nowenna do MBN Pomocy o godz. 9.00 i 18.00

5. W czwartek na zakończenie Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu połączona  z modlitwą w intencji powołań.

6. W piątek 5 stycznia 2017r o godz. 17.00 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu góralskiego zespołu „Góralska Hora”. Z racji koncertu okazja do sakramentu pokuty będzie po Mszy św. o godz. 18.00

7. W sobotę przypada uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. w porządku niedzielnym. Natomiast o godz. 14.00 odbędzie się Orszak Trzech Króli. Gromadzimy się na rynku skąd ulicami naszego miasta wyruszymy do Sali gimnastycznej przy szkole podstawowej nr 3. Tam będzie okazja do wspólnego kolędowania, przy akompaniamencie zespołu młodzieżowego z Dobromierza. Prosimy o przyniesienie wszelkich ozdób bądź nakrycia koloru czerwonego,  (jest to kolor przypisany naszej parafii). Jednocześnie bardzo prosimy o przynoszenie ciast na plebanie, którymi będziemy częstować uczestników orszaku

8. Z racji Uroczystości Objawienia Pańskiego  nie będzie odwiedzin chorych.

9. W przyszłą niedzielę będziemy wspominali chrzest Pana Jezusa nad rzeką Jordan.  Na zakończenie Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 13.00 zmiana tajemnic żywego różańca. O godz. 19.00 koncert kolęd na który serdecznie zaprasza ks. Artur wraz ze scholą młodzieżową  „Per aspera ad astra”. Bardzo prosimy o liczne przybycie, ponieważ młodzież przygotowywała się bardzo długo do tego koncertu, abyśmy mogli lepiej przeżywać czas Narodzenia Pańskiego. Jest to także okazja do wspólnego kolędowania.

10. Bardzo prosimy naszych parafian, o przygotowanie swoich mieszkań i domów do wizyty duszpasterskiej, o biały obrus, krzyż, świece na stole. Prosimy także o czuwanie w mieszkaniu i zainteresowanie, gdzie znajduje się ksiądz z ministrantami, aby nikt nie został pominięty.

11. Zachęcamy do czytania katolickiej prasy. Do nabycia nowy numer gazetki parafialnej Głos św. Mikołaja, oraz tygodnik Niedziela.