Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie 4 Niedzielę zwykłą

1. Dzisiaj Rada parafialna zbiera ofiary na remont naszego kościoła. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom bo dzięki waszemu wsparciu mamy ciepło w kościele i nasz kościół staje się coraz piękniejszy.

2. Zapraszamy wszystkich członków grupy Modlitewno – pielgrzymkowej na spotkanie noworoczne o godz. 16.00 – na wikarówce.

3. Jutro w poniedziałek Adoracja Najśw. Sakramentu po wieczornej Mszy św.

4. Zachęcamy do czytania katolickiej prasy. Do nabycia; Niedziela, Gość Niedzielny, dla dzieci - Mały Gość Niedzielny i nowy numer gazety parafialnej Głos św. Mikołaja.

5. W tym tygodniu wspominamy:

Wtorek – Rocznica poświęcenia Kościoła Katedralnego w Świdnicy.

Środa – św. Jana Bosko, prezbitera (wsp.obow.) Patron młodzieży.

Czwartek – I czwartek miesiąca – Modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Po Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu.

Piątek – Ofiarowanie Pańskie - Matki Bożej Gromnicznej (święto) . I piątek miesiąca. Spowiedź św. od godz. 17.00. Na Msze św. wieczorną zapraszamy wszystkie Dzieci I Komunijne wraz z rodzicami, młodzież przygotowującą się do Sakramentu bierzmowania. Prosimy, aby rodzice zakupili dzieciom świece komunijne, które zostaną poświecone podczas Mszy św. W tym dniu przychodzimy do kościoła z gromnicami – poświęcenie na każdej Mszy św.

2 lutego – Obchodzony jest Światowy Dzień Życia Konsekrowanego – taca przeznaczona jest na rzecz zakonów klauzurowych.

Sobota – I sobota miesiąca. Adoracja Najśw. Sakramentu od godz. 7.30 do 9.00. Msza św. w int. Wynagradzającej Niepokalanemu Sercu NMP wszelkie zniewagi i zelżywości. Po Mszy św. procesją z Figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła.

6. Zapraszamy chętne osoby do pomocy w rozbieraniu szopki bożonarodzeniowej i choinek w piątek na godz. 19.00

7. Nauki przedmałżeńskie rozpoczną się w naszej parafii 3 lutego 2018r. (sobota) o godz. 19.00 na wikarówce. Zapraszamy wszystkie chętne osoby.

8. Wyższe Seminarium Duchowne w Świdnicy organizuje Rekolekcje dla młodzieży męskiej w dniach 2-4 lutego2018r. Zapisy w zakrystii lub na furcie WSD (tel. 74 856 49 00).