Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkanocną

1. Dzisiejszą Niedzielę przeżywamy pod wezwaniem Dobrego Pasterza i rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Przed kościołem zbierane są ofiary do puszki na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Świdnicy.

2. Zapraszamy na  Adorację Najświętszego Sakramentu w poniedziałek po wieczornej Mszy św.

3.  Zapraszamy w Środę 25.04.2018r. Rodziców i  dzieci komunijne po odbiór Alb komunijnych do salki na wikarówce: Chłopcy godz. 17.45, Dziewczynki 18,30

4. Zapraszamy Dzieci z Rocznicy I Komunii św. wraz z rodzicami na Msze św. w  Środę na godz. 18.00 i po Mszy spotkanie organizacyjne dotyczące Rocznicy I Komunii św.

5.  W piątek zapraszamy Radę Parafialną na spotkanie na plebanię po wieczornej Mszy św.

6.  Za tydzień Rada Parafialna będzie zbierała ofiary na renowację ławek w kościele (mamy już odnowione trzy ławki).

7.  W tym tygodniu w liturgii wspominamy;  Poniedziałek –Św. Wojciecha, Bpa i męcz.., głównego patrona Polski (uroczystość) Środa – Św. Marka, Ewangelisty(święto)

8. Zachęcamy do czytanie katolickiej prasy. Do nabycia nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego, miesięcznika naszej Diecezji „W Akcji”  po 1.50zł.

9. Dnia 25 kwietnia 2018r. o godz. 17.00 w Miejskim Domu Kultury w Świebodzicach jest organizowane bezpłatne spotkanie i konsultacje z lekarzem dla osób między 55 a 64 rokiem życia. Badania, które pozwalają uniknąć raka.

10.  Zapraszamy na pielgrzymkę do Sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu w dniu  2 maja 2018r. Wyjazd z plebanii busem o godz. 7.00. Koszt 60 zł. Są jeszcze dwa wolne miejsca. Zapisy w zakrystii.

11. Tomasz Kowalczuk ma przyjąć w diecezji świdnickiej  święcenia diakonatu. Jeżeli ktokolwiek wiedziałby o nim coś, co czyniłoby go niegodnym święceń, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić o tym tutejszy urząd parafialny lub rektorat wyższego Seminarium Duchownego w Świdnicy.. Należy jednak pamiętać, że złożenie fałszywego zeznania byłoby zniesławieniem kandydata, a to pociągałoby za sobą obowiązek naprawienia wyrządzonej szkody.