Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Ogłoszenia Parafialne

Ogłodzenia duszpasterskie w V niedzielę Wielkanocną

1. W dniu dzisiejszym członkowie rady parafialnej zbierają ofiary na renowację ławek w naszym Kościele. Za każdy dar serca dziękujemy.

2. W poniedziałek, po wieczornej Mszy św. adoracja Najśw. sakramentu.

3.  Od wtorku, każdego dnia o godz. 17.30 – nabożeństwo majowe, natomiast przy krzyżu jubileuszowym o godz. 20.00.

4. W czwartek  przypada uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. będą odprawiane w porządku niedzielnym. Natomiast o godz. 17.00 – zapraszamy na nabożeństwo patriotyczne z upamiętnieniem uchwalenia konstytucji 3-go maja.

5. We wtorek i w czwartek kancelaria będzie nieczynna.

6. W piątek, z racji I-o piątku miesiąca maja spowiedź św. od godz. 17.00.

7. W sobotę wizyta duszpasterska chorych. W kościele od godz. 7.30 – adoracja Najśw. sakramentu. O godz. 9.00 Msza św. w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi, połączona z procesją Figury MB fatimskiej.

8. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic żywego różańca po Mszy św. o godz. 13.00.

9. Pragniemy poinformować, że na terenie parafii św. Apostołów Piotra i Pawła, w sobotę 5 maja, o godz. 19.00 rozpocznie się cykl nauk przedmałżeńskich.

10. Zachęcamy do czytania katolickiej prasy. Do nabycia: Niedziela, Gość Niedzielny, oraz nowy numer „ Głosu św. Mikołaja.

11. Tomasz Kowalczuk ma przyjąć w diecezji świdnickiej  święcenia diakonatu. Jeżeli ktokolwiek wiedziałby o nim coś, co czyniłoby go niegodnym święceń, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić o tym tutejszy urząd parafialny lub rektorat wyższego Seminarium Duchownego w Świdnicy.. Należy jednak pamiętać, że złożenie fałszywego zeznania byłoby zniesławieniem kandydata, a to pociągałoby za sobą obowiązek naprawienia wyrządzonej szkody.

12. Wyjazd na Pielgrzymkę do Sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu w dniu  2 maja 2018r. jest z plebanii o godz. 6.30.