Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie w X niedzielę zwykłą.

1.  W dniu dzisiejszym nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30.

2.  Jutro w poniedziałek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

3.  W środę o godz. 18.00 Msza św. zbiorowa w intencjach naszych podziękowań i próśb za żywych i zmarłych ku czci Matki Bożej fatimskiej. Po Mszy św. różaniec ulicami naszego miasta. Intencje Fatimskie przyjmujemy w zakrystii.

4.  W czwartek podczas spotkania Odnowy w Duchu św. zostanie poświęcona salka, która przeszła kapitalny remont. W imieniu ks. Piotra składamy serdeczne podziękowania anonimowym darczyńcom jak i osobom, którzy wykonywali wszelkie prace remontowe. Szczególne słowa wdzięczności kierujemy pod adresem Pana Jarosława Karolczaka.

5. W sobotę – diecezjalna pielgrzymka rodzin do Sanktuarium matki Bożej Królowej Rodzin w Wambierzycach.

6. W przyszłą niedzielę uroczystości odpustowe w Sanktuarium Matki Bożej Śnieżnej na Gorze Iglicznej.

7. Zachęcamy do czytania katolickiej prasy.

8. Koło Rodziny Radia Maryja organizuje jednodniową pielgrzymkę do Częstochowy w dniu 8 lipca. Zapisy w sklepie Zegar przy ul. Strzegomskiej. Koszt wyjazdu wynosi 50 zł.

9. Dnia 24 czerwca, podczas rozesłania Misyjnego w Archikatedrze Wrocławskiej, nasza parafianka Magdalena Kubińska przyjmie Kryz Misyjny. Msza św. o godz. 13.00. Od 28 czerwca rozpocznie wolontariat misyjny w Mongolii.

10. W przyszłą niedzielę, uczniowie z Jaworzyny Śląskiej przed Kościołem przeprowadzą kwestę pieniężną pt: "Ocalić mogiłę dziada od zapomnienia"