Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie w XI niedzielę zwykłą

1. Wolontariusze ze Szkoły Podstawowej z Jaworzyn Śląskiej zbierać dzisiaj ofiary przed kościołem „Ocal mogiłę dziada od zapomnienie” na opiekę na grobami we Lwowie.

2. W dniu dzisiejszym nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30

3. Jutro po raz ostatni w roku szkolnym adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W czwartek spowiedź św. dla dzieci i młodzieży, przed ukończeniem roku szkolnego o godz. 17.30.

5. W środę na godz. 19.00 zapraszamy na plebanię wszystkich chętnych na spotkanie założycielskie Akcji Katolickiej w naszej parafii.

6. Również w czwartek wspólnota odnowy w Duchu św. zaprasza na Mszę św. wraz z adoracją uwielbienia o godz. 19.00. Wspólnie będziemy dziękować za otrzymane łaski w kończącym się roku szkolno – formacyjnym.

7. W piątek Msza św. dziękczynna z okazji ukończenia roku szkolnego i katechetycznego o godz. 8.00. Oby nie zabrakło dzieci, młodzieży, rodziców oraz nauczycieli i katechetów.

8. W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie członków rady duszpasterskiej

9. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać uroczystość  narodzenia św. Jana Chrzciciela. W tym dniu, członkowie rady parafialnej będą zbierali ofiary, na potrzeby remontowe naszego kościoła.

10. Zachęcamy do czytania katolickiej prasy. Gość Niedzielny, Niedziela, W Małym Gościu Niedzielny dla dzieci jest zamieszczona Tabela Mistrzostw Świata.