Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę Narodzin św. Jana Chrzciciela

1. W dniu dzisiejszym nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Jezusowego o godz. 17.30.

2. Członkowie  Rady parafialnej  zbierają  ofiary na potrzeby remontowe naszej świątyni. Za każdy dar serca składamy Bóg zapłać.

3. Zostały do kościoła przewiezione kolejne ławki po renowacji. Zakupiono nowe lamy (halogeny ledowe) na okna do oświetlenia wnętrza kościoła.

4. Zapraszamy w tych ostatnich dniach miesiąca czerwiec na Mszę św. i do uczestnictwa w nabożeństwie czerwcowym, które jest odprawiane po Mszy św. o godz. 18.00.

5. Przypominamy, że na czas wakacji, w każdy poniedziałek  nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu.

6. W piątek przypada Uroczystość ku czci świętych apostołów Piotra I Pawła,  to również dzień imienin ks. Piotra. W tym dniu będą zbierane ofiary tzw. Świętopietrze. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość   od pokarmów mięsnych.

7. W kościele św. Apostołów Piotra i Pawła suma odpustowa o godz. 18.00.          

8. W sobotę 30.06.2018 odbędzie się Koncert organowy upamiętniający 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości o godz. 19.00 w Kościele  pw. Ap. Piotra i Pawła w Świebodzicach

9. Zachęcamy do czytania katolickiej prasy. Możemy nabyć nowy numer Głosu św. Mikołaja. W Akcji, Gość Niedzielny. Niedziela, Mały Gość Niedzielny.

10. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca lipca – Adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy św. Zmiana Tajemnic Żywego Różańca po Mszy św. o godz. 13.00