Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie w XV Niedzielę zwykłą

1. Z serca płynące „ Bóg zapłać ” składamy wszystkim czcicielom MB Fatimskiej , którzy w piątek 13-go lipca, wzięli udział w nabożeństwie połączonym z procesją ku Jej czci.

2. Zachęcamy do czytania katolickiej prasy.

3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy;

Poniedziałek – NMP z Góry Karmel. (wsp. obow.)

4. Trwają zapisy na XV Pieszą Pielgrzymkę Diecezji Świdnickiej na Jasną Górę. Nasza parafia pielgrzymować będzie w grupie 5 - O. Pio. Koszt pielgrzymki : dorośli - 100 zł., młodzież – 80 zł. Osoby, które z różnych względów nie mogą wziąć w niej udziału zapraszamy do zapisywania się do „Grupy nr 7” - duchowego uczestnictwa w pielgrzymce.

Nabożeństwa pielgrzymkowe odprawiane będą codziennie po wieczornej Mszy św. od 1go do 9go sierpnia.

5. Prosimy o przynoszenie do zakrystii fantów na loterię fantową, która odbędzie się podczas naszego II-go Festynu Parafialnego - „u św. Mikołaja”, w Parku Miejskim w Świebodzicach, dnia 8 września 2018r.Dochód z festynu przeznaczony będzie na remont naszego kościoła.

6. Naszym Parafianom i Gościom życzymy pięknej niedzieli i rozpoczynającego się tygodnia , a solenizantom i jubilatom nadchodzących dni, wielu łask Bożych.

Przypominamy równocześnie wszystkim przebywającym na zasłużonym wypoczynku , iż wakacje nie zwalniają od obowiązku uczestnictwa we Mszy Świętej.