Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie w XXI niedzielę zwykłą

1. W dniu dzisiejszym członkowie Rady parafialnej zbierają ofiary na potrzeby remontowe naszego Kościoła. Za każdy dar serca składamy serdeczne Bóg zapłać. W niedalekiej przyszłości pragniemy  dokończyć renowację ławek, renowację kolejnego okna witrażowego, dokończyć tynki renowacyjne w nawie kościoła  i rozpocząć prace przy ogrzewaniu podłogowym na drugiej stron kościoła.

2. We wtorek nowenna do św. Józefa o godz. 18.00.

3. W środę nowenna ku czci MBN Pomocy o godz. 9.00 i 18.00. Zachęcamy do zapisywania intencji modlitewnych na specjalnych kartkach wyłożonych na bocznych ołtarzach.

4. W sobotę przypada I-a sobota miesiąca września. Po Mszy św. o godz. 7.30 – wystawienie i adoracja do godz. 9.00. O godz. 9.00 Msza św. w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi, zakończona procesją z figurą MB fatimskiej wokół kościoła. W tym dniu kapłani udadzą się z Najświętszym Sakramentem do chorych.

5. W przyszłą niedzielę, z racji I-ej niedzieli miesiąca na zakończenie Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 13.00 zmiana tajemnic żywego różańca.

6. Składamy serdeczne wyrazy podziękowania za przynoszone fanty na loterię losową podczas tegorocznego festynu. Prosimy o więcej. Przy okazji zwracamy się z serdeczną prośbą do naszych parafian i gości o upieczenie ciast.

7. Zachęcamy do czytania katolickiej prasy. Do nabycia: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny oraz nowy – wrześniowy numer Głosu św. Mikołaja(w tej gazecie znajdziemy wiele ciekawych artykułów dotyczących aktualnych wydarzeń naszej wspólnoty autorstwa naszych parafian, oraz zamieszczono grafik intencji mszalnych na miesiąc wrzesień).

8. Starostowie dożynek i Burmistrz Świebodzic zapraszają wszystkich mieszkańców na Dożynki Gminne  2 września na Cierniach Msza św. o godz. 13.00 na boisku sportowym

9. Nasz Ksiądz Biskup zachęca do wzięcia udziału w Dożynkach Diecezjalnych.  W tym roku odbędą się w Wambierzycach dnia 9 września. Uroczysta suma o godz. 12.00 – pod przewodnictwem naszego ks. bpa Ignacego.