Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie w XXII niedzielę zwykłą

1. Starostowie dożynek oraz Burmistrz Świebodzic Pan Bogdan Kożuchowicz zapraszają wszystkich mieszkańców na Dożynki Gminne, dnia 2 września na Ciernie. Msza św. z tej okazji odprawiona będzie o godz. 13.00 na boisku sportowym

2. Tydzień temu, Rada parafialna zebrała na remont naszego kościoła ofiarę w kwocie  6520zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

3. W dniu dzisiejszym z racji I-szej niedzieli miesiąca na zakończenie każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu . Po Mszy św. o godz. 13.00 – zmiana tajemnic Żywego Różańca.

4. Jutro, w poniedziałek po wieczornej Mszy św. godzinna Adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. Również jutro - w poniedziałek - na godz. 19.30 zapraszamy na plebanię wszystkie osoby chętne do pomocy przy organizacji naszego II Festynu Parafialnego. Zapraszamy także na to spotkacie członków Akcji Katolickiej.

6. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie formacyjne dla Bractwa św. Józefa.

7. W tym tygodniu przypada I-y czwartek i I-y piątek miesiąca września.

8. W I czwartek miesiąca od godz.17.00 okazja do Spowiedzi św. dla dzieci i młodzieży oraz ich rodziców i opiekunów w z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego i katechetycznego.

9. W tym dniu modlimy się o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

10. Zapraszamy członków Odnowy w Duchu św. na spotkanie w czwartek na wikarówce o godz. 18.45.

11. W piątek o godz. 9.00 – zostanie odprawiona Msza św. w intencji dzieci, rodziców i nauczycieli z okazji rozpoczęcia roku szkolnego i katechetycznego.

12. Z racji I Piątku miesiąca okazja dla wszystkich do skorzystania z sakramentu pokuty od godz. 17.00.

13. W sobotę w parku Miejskim odbędzie się „ II-letni festyn u Mikołaja ”. Rozpoczęcie o godz. 14.00. Gospodynie domowe zwalniamy z gotowania obiadu, gdyż obok występów artystycznych i wielu innych atrakcji, liczne stoiska oferować będą pyszne i różnorodne domowe potrawy i smakołyki. Będzie też stoisko z loterią fantową oraz kącik zabaw dla dzieci. Losowanie nagród głównych odbędzie się o godz. 18.00, po losowaniu zabawa taneczna. Impreza potrwa do godz. 22.00. Prosimy naszych parafian o upieczenie ciast i przyniesienie na plebanie do soboty do godz. 12.00.

14. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy tydzień modlitw w intencji wychowania chrześcijańskiego.

15. Zachęcamy do czytania katolickiej prasy.

16. W dniu 16 września 2018r. organizujemy pielgrzymkę na odpust do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej na Górze Wszystkich Świętych, w Nowej Rudzie-Słupcu. Wyjazd o godz. 11.00, z ul. J. Piłsudskiego, koszt 30 zł. Zapisy w zakrystii.

17. Nauki przedmałżeńskie rozpoczniemy w naszej parafii od 22 września 2018r. (sobota). Zapraszamy zainteresowane osoby na godz. 19.00 do salki katechetycznej na wikarówce.