Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie w XXIV niedzielę zwykłą, dnia 16.09.2018r.

1.  W poniedziałek, po Mszy św. wieczornej godzinna Adoracja Najświętszego   Sakramentu.  Natomiast na plebani spotkanie członków grupy modlitewno – pielgrzymkowej.

2.  Burmistrz naszego Miasta Świebodzic, Pan  Bogdan Kożuchowicz zaprasza wszystkich mieszkańców na wspólne śpiewanie Pieśni Patriotycznych  w poniedziałek na godz. 17.00 do MDK.

3. Zarząd Koła Związku Sybiraków w Świebodzicach „Z Okazji Dnia Sybiraka”, zaprasza na Uroczystą Mszę św. w int. naszych Sybiraków na godz. 15.00, dnia 18.09.2018r. (wtorek). Mszy św. będzie przewodniczył i Słowo Boże wygłosi  Ks. Prałat Augustyn Nazimek, kapelan Sybiraków.

4. W czwartek zapraszamy Odnowę w duchu św. na Msze św. o godz. 19.00

5.  W tym Tygodniu w liturgii wspominamy;

Wtorek – Św. Stanisława Kostki, zak., Patrona Polski (święto)

Środa  – Bł. Gerarda Hischfeldera (wsp. dow.)

Czwartek – Św. męcz. Andrzeja Kim Taegon, prez., Pawła Chong Hasag i Tow (wsp. dow.)

Piątek – Św. Matusza, Apostoła i Ewangelisty (święto).

6. Przyjmujemy zapisy na „Spotkanie Młodych” do Wambierzyc - koszt wyjazdu 35zł. Prosimy rodziców o pomoc  i wsparcie w organizacji wyjazdu. Wyjazd do Wambierzyc  22 września 2017r. (sobota) o godz. 9.00, powrót   ok. godz. 22.00.

7.  Zachęcamy do czytania katolickiej pasy; Gość Niedzielny, Niedziela, Głos św. Mikołaja.

8. Dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w Nabożeństwie Fatimskim.

9.  Dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w piątek we Mszy św. przy Krzyżu Jubileuszowym  za wspólną modlitwę i świadectwo wiary.

10.Pragniemy jeszcze raz podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację „II Parafialnego festynu letniego u św. Mikołaja” wszystkim sponsorom i ofiarodawcom, wszy kim którzy przyszli i wzięli udział we wspólnej zabawie. Dochód z festynu wyniósł 5620zł.

11.   Zostało wzięte kolejne okno witrażowe do renowacji koszt ok. 10.000 tys. zł. 

12. Nauki przedmałżeńskie rozpoczniemy w naszej parafii od 22 września 2018r. (sobota). Zapraszamy zainteresowane osoby na godz. 19.00 do salki katechetycznej na wikarówce.

13. W przyszłą niedzielę o godz. 19.00 spotkanie dla rodziców ministrantów i scholii dziecięcej na wikarówce.