Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie w XXVI niedzielę zwykłą.

1. W dniu dzisiejszym członkowie rady parafialnej będą zbierali ofiary na potrzeby remontowe naszego Kościoła. Za każdy dar serca dziękujemy.

2. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu.

3. We wtorek o godz. 18.00 Msza św. dla rodziców dzieci które w tym roku przystąpią do pierwszej Komunii św. Po Mszy św. konferencja.

4. W kościele pw. Aniołów Stróżów, na Mszy św. o godz. 18.00 ks. Dariusz Strzelecki zostanie uroczyście włączony w poczet kanoników kapituły Matki Bożej Bolesnej w Wałbrzychu.

5. W środę o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji pielgrzymów do Kalisza.

6. W czwartek wspólnota odnowy w Duchu św. zaprasza na godz. 18.45 na nabożeństwo uwielbienia połączone z oddaniem własnego daru serca Chrystusowi Królowi.

7. W tym tygodniu przypada 1-y czwartek, piątek i sobota miesiąca października.

8. W piątek okazja do spowiedzi św. od godz. 17.00. O godz. 19.00 nabożeństwo formacyjne dla kandydatów do bierzmowania.

9. W sobotę od godz. 7.30 adoracja Najśw. Sakramentu zakończona Mszą św. o godz. 9.00. W tym dniu kapłani udadzą się z wizytą duszpasterską do chorych. Z wyjątkiem ks. Piotra, który swoich chorych odwiedzi w sobotę 13 października.

10. Grupa modlitewno – pielgrzymkowa wraz z księdzem Piotrem organizują pielgrzymkę w dniu 6 października  do sanktuarium maryjnego w  Zlatych Horach w Czechach. Są jeszcze wolne miejsca. Koszt wyjazdu wynosi 50 zł. Planowany wyjazd o godz. 7.00.

11. Zachęcamy do czytania katolickiej prasy. Do nabycia: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny oraz nowy numer Głosu św. Mikołaja.

12. Od jutrzejszego dnia rozpoczynamy codzienną modlitwę różańcową w naszym Kościele o godz. 17.30. Zachęcamy do licznego udziału wszystkich parafian, zarówno dorosłych jak i dzieci.

13. Przyjmujemy intencje na ostatnią w tym roku Mszę św. Fatimską. Zostanie ona odprawiona w sobotę 13 października o godz. 18.00.