Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Prace konserwatorskie

Ogłoszenia Parafialne

Świebodzice, 30.10.2016r.

Ogłoszenia Duszpasterskie na XXXI Niedzielę Zwykłą w ciągu roku

1. W dniu dzisiejszym przypada ostatnia niedziela miesiąca. Zgodnie z zapowiedzią dzisiaj po każdej Mszy Świętej nasza Rada Parafialna zbiera ofiary w kopertach na remont naszej świątyni. Za każdą złożoną ofiarę składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

2. W tym tygodniu Kościół wspomina:

wtorek – uroczystość Wszystkich Świętych;

środa – wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych;

piątek – św. Karola Boromeusza, biskupa.

3. We wtorek przypada uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte w porządku niedzielnym, z tym że Msza Święta o godz. 13:00 odbędzie się na cmentarzu, przy ul. Wałbrzyskiej. W tym dniu nie będzie Mszy o godz. 18:00 w naszym kościele.

4. Od środy 02.11.2016 r. rozpoczynamy w naszej parafii modlitwy wypominkowe za naszych bliskich zmarłych. Nabożeństwo jest odprawiane codziennie o godz. 17:30 i trwać będzie do 21. listopada. Można jeszcze zaopatrzyć się w kartki wypominkowe, które znajdują się na bocznym ołtarzu św. Trójcy. Prosimy o czytelne wypisywanie imion zmarłych na kartkach wypominkowych, które wraz  z ofiarami składamy do skarbony znajdującej się przy bocznym ołtarzu. Na kartkach podane są daty i w tym dniu będziemy modlić się za wymienionych zmarłych.

5. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 9:00 i 17:30.

6. Najbliższy czwartek to I czwartek miesiąca. Zapraszamy na Eucharystię na godz. 18:00 podczas, której będziemy modlić się w intencji powołań kapłańskich i zakonnych, szczególnie tych pochodzących z naszej Parafii.

7. W piątek przypada I Piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi od godz. 17:00 do 18:00. Serdecznie zapraszamy. O godz. 19.00 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

8. W sobotę przypada I sobota miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu bezpośrednio po Mszy o godz. 7:00, następnie Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi wszelkie zniewagi i zelżywości. Tego dnia kapłani odwiedzą chorych w parafii.

9.W przyszłą niedzielę przypada I niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 14:00 do godz. 18:00. Zmiana tajemnic Żywego różańca bezpośrednio po Mszy o godz. 13:00.

10. Ks. Grzegorz organizuje wyjazd do Sanktuarium Maryjnego w Medjugorie w dniach od  30.07.2017r. do 7.08.2017r. Koszt to 500 zł i 150 euro (w tym: ubezpieczenie, przejazd, hotel. śniadanie i kolacja). Zapisy z zaliczką 100 zł w zakrystii.

11. Zachęcamy do udziału w rekolekcjach o. Johnem Bashoborą - Światowym charyzmatykiem, który cieszy się charyzmatem głoszenia Słowa Bożego, uzdrawiania, uwalaniania i wskrzeszania. Rekolekcje odbędą się w dniach 14-16.listopada na hali sportowej na os. Piastów. Szczegóły na plakacie lub u ks. Grzegorza.

12. Zachęcamy do nabycia Pierwszego numeru naszej Gazetki parafialnej pt. „Głos św. Mikołaja” – cena 3 zł. Kalendarz parafialny – cena 5 zł., Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny dla Dzieci – cena - 4 zł.