Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie w XXX Niedzielę zwykłą, dnia 28.10.2018r.

1. Dzisiaj Rada Parafialna zbiera ofiary na remont naszego kościoła. Za dar serca składamy serdeczne Bóg zapłać.

2. Liczenie wskaźnika „Dominicantes”, czyli ilości katolików uczęszczających na Mszę św. W naszym kościele frekwencja była - 17,85%

3. W poniedziałek, po Mszy św. wieczornej godzinna Adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W tym Tygodniu w liturgii wspominamy:

Czwartek – Uroczystość Wszystkich Świętych

I Piątek – Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych (1-8 listopada możemy uzyskać Odpust zupełny jedynie za dusze w czyśćcu cierpiące za nabożne nawiedzenie kościoła lub kaplicy i odmówienie „Ojcze nasz” i „Wierzę”).

Zapraszamy w piątek na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej na Cmentarzu przy ul Wałbrzyskiej na godz. 16.00 w int. wszystkich zmarłych którzy spoczywają na naszym cmentarzu i za których modlimy się w wypominkach

Od godz. 17.00 Spowiedź św. I piątkowa. Zachęcamy do zbierania 9 pierwszych piątków miesiąca.

I Sobotaod 7.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 9.00 Msza św. Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP wszelkie zniewagi. Po Mszy św. procesja z Figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła.

Kapłani odwiedzą chorych z Najświętszym sakramentem

I Niedziela – Adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy św. Zmiana Tajemnic Żywego Różańca na sumie o godz. 13.00.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest do nabycia: Gość Niedzielny, Niedziela, Misje Dzisiaj. Świat Misyjny. Głos św. Mikołaja – Gazeta parafialna.

6. Na zakończenie Nabożeństwa Różańcowego w środę prosimy wszystkie dzieci, o przyniesienie swoich książeczek do których wklejały obrazki za uczestnictwo w Różańcu św.

7. Koperty z kartkami na wypominki za zmarłych są wyłożone na bocznych ołtarzach. Prosimy o czytelne wypisanie imion i nazwisk zmarłych, których polecamy w wypominkach i wrzucanie do skrzynki wystawionej przy bocznym ołtarzu po prawej stronie kościoła lub przynoszenie do zakrystii.

Za wiernych zmarłych wypisanych w wypominkach będziemy modlić się od. 2 do 23 listopada przed każdą Mszą św. wieczorną o 17.30 (z wyjątkiem niedziel). Prosimy rodziny zmarłych do uczestnictwa we Mszy św. i przyjęcia Komunii św. w int. zmarłych za których modlimy się wypominkami.

8. 1-go listopada obchodzić będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych. W tym dniu uroczysta Msza św. na cmentarzu przy ul Wałbrzyskiej będzie odprawiona o godz. 13.00, a na cmentarzu przy ul. Kamiennogórskiej o godz. 14.00. Prosimy o zachowanie modlitewnego skupienia w trakcie sprawowania mszy świętej oraz procesji na cmentarzu. W tym dniu w naszym kościele Mszy św. o godz. 13.00 i o godz.18.00 nie będzie.