Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie I Niedzielę Adwentu

1. Przeżywamy dzisiaj pierwszą Niedzielę Adwentu, jest to czas szczególnego przygotowana do Świat Bożego Narodzenia i na ponowne przyjście Jezusa przy końcu czasów.

2. Roraty rozpoczniemy w naszej parafii od piątku. Zapraszamy Dzieci młodzież jak również starszych z lampionami na godz. 18.00

3. Witamy w naszej wspólnocie O. Zachariasza Jerzego Kowalskiego OFM z Góry Anny z Diecezji Opolskiej, który poprowadzi w naszej parafii Rekolekcje Adwentowe. Pragniemy naszego Ojca rekolekcjonistę otoczyć naszą modlitwą.

4. Program Rekolekcji jest następujący: Msze św. z nauka ogólna podczas każdej Mszy św. niedzielnej, w dni powszednie o godz. 9.00 i 18.00.

5. Jutro w poniedziałek po wieczornej Mszy św. ze względu na rekolekcje nie będzie Adoracji Najświętszego Sakramentu.

6. W środę na zakończenie Rekolekcji O. Rekolekcjonista będzie zbierał ofiary na potrzeby zakonu O. Franciszkanów jako nasz dar za posługę głoszenia Słowa Bożego. Zapraszamy do spowiedzi św. w środę w godz. 8.00-900 i popołudniu 16.30-18.00

7. Spotkanie ze Św. Mikołajem będzie w naszej parafii 6 grudnia o godz. 15.00 w kościele. Prosimy Rodziców, aby pomogli św. Mikołajowi przygotować paczki dla grzecznych dzieci, które w modlitwie o to proszą.

8. Uroczystość Odpustowa ku czci Św. Mikołaja patrona naszej parafii przypada w czwartek. Zapraszamy na Uroczystą Msze św. na godz. 18.00

9. Tydzień temu członkowie Rady parafialnej zebrali ofiarę na potrzeby remontowe naszego Kościoła w kwocie 8960zł. Za dar serca składamy serdeczne Bóg zapłać.

10.Ze względu na trwający sezon grzewczy uprasza się wszystkich parafian o dopilnowanie by drzwi Kościoła były zamykane.

11. Zachęcamy do czytania katolickiej prasy. Można nabyć nowy numer gazetki parafialnej – Głos św. Mikołaja oraz kalendarz parafialny na rok 2019 – w cenie 5 zł.

12. Caritas naszej Diecezji Świdnickiej rozprowadza Świece Wigilijne; małe po 5zł. a duże po 12zł.

13. Za tydzień odbędzie się zbiórka ofiar do puszek przed kościołem jako wsparcie młodzieży wyjeżdżającej z naszej Diecezji Świdnickiej na Światowe Dni Młodzieży do Panamy.