Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Objawienia Pańskiego – Trzech Króli

1. Przeżywając Niedzielę Objawienia Pańskiego przybyliśmy do naszej świątyni aby przynieść Bogu nasze dary, oddając pokłon Bożej Dziecinie uznajemy Boga za naszego Pana i Króla, któremu  chcemy zawierzyć nasze życie rodziny i cały naród.

2.Po sumie zmiana Tajemnic Żywego Różańca. Zapraszamy chętne osoby do żywego różańca, aby otoczyć modlitwą swoje rodziny i cały kościół.

3.Przy wyjściu z kościoła możemy zaopatrzyć się w kredę, kadzidło i wodę święconą aby oznaczyć drzwi naszych mieszkań. Woda święcona powinna być w każdym domu.

4. Rada parafialna tydzień temu zebrała ofiarę na remont naszego kościoła w kwocie 8640zł. Za dar serca składamy serdeczne Bóg zapłać. W tym tygodniu przywieziono 5 ławek odnowionych. Koszt jednej ławki 1500zł. a całość  to 7500zł.

5.  Zapraszamy wszystkich parafian do wzięcia udziału w Orszaku Trzech Króli, który rozpocznie się tradycyjnie w Rynku o godz. 14.00. i przejdziemy orszakiem do Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Świdnickiej nr 13. Prosimy parafian  o upieczenie ciasta i dostarczenie na plebanie do  do godz. 12.00.  Kolorem przewodnim dla naszych parafian – to kolor czerwony.

6. W poniedziałek zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy św.

7. Za tydzień będziemy przeżywać Niedzielę Chrztu Pańskiego

8. Trwa wizyta duszpasterska w naszej parafii od poniedziałku do piątku odwiedziny od godz. 15.00, w soboty od godz. 14.00. Prosimy, aby na czas kolędy cała rodzina zebrała się razem, należy przygotować stół i ustawić krzyżyk i zapalone świece oraz wodę święconą.                                    

9.Zachęcamy doczytania prasy katolickiej; Gość Niedzielny, Niedziela, Nowy numer gazety parafialnej Głos św. Mikołaj (zamieszczone intencje mszalne, plan kolędy).