Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Ogłoszenia Parafialne

 Ogłoszenia Duszpasterskie na XXXII Niedzielę Zwykłą 

1. W dzisiejszą niedzielę przypada I niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 14:00 do godz. 18:00. Również dzisiaj po Mszy Świętej   o godz. 13:00 nastąpi zmiana tajemnic Żywego Różańca.

2.   W tym tygodniu Kościół wspomina:
środa – rocznica poświęcenia bazyliki Laterańskiej (święto);
czwartek - św. Leona Wielkiego, Papieża i Doktora Kościoła;
piątek – św. Marcina z Tours, biskupa;
sobota  - św. Jozafata biskupa i męczennika;
3. W piątek obchodzić będziemy 98 Rocznicę Odzyskania Niepodległości. Msze Św. w tym dniu zostaną odprawione o godz. 7:00; 9:00; o godz.13:00 modlić się będziemy w intencji ojczyzny i wieczorna Msza Św. o godz. 18:00.

 Natomiast po Mszy Św. o godz. 13.00 odbędą się uroczystości patriotyczne pod obeliskiem znajdującym się przy naszej świątyni. Na tę uroczystość serdecznie zapraszamy wszystkie Szkoły naszego miasta ze sztandarami, samorządowców.

 Po wieczornej Mszy o godz. 18.00 się odbędzie się program Słowno muzyczny pt.  z okazji Święta Niepodległości. Serdecznie wszystkich zapraszamy do naszego Kościoła

4. Trwają w naszej parafii modlitwy wypominkowe za naszych bliskich zmarłych. Nabożeństwo jest odprawiane codziennie o godz. 17:30 i trwać będzie do 21.11.2016r.

5. We wtorek zapraszamy na nowennę do św. Józefa o godz. 18:00. Bractwo św, Józefa będzie miało spotkanie za tydzień we Wtorek po wieczornej Mszy św.\

6.       W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 9:00.
7.  W najbliższych dniach pan organista będzie rozprowadzał po naszych domach poświęcone opłatki na stół wigilijny. Ofiary składane przy tej okazji są wynagrodzeniem dla pana organisty za całoroczną pracę w naszej parafii. Za złożone ofiary przy tej okazji z serca dziękujemy.

8.        Jutro w poniedziałek 07 listopada o godz. 17:00 na salce, na wikarówce odbędzie się przymiarka strojów liturgicznych (alb). Prosimy przy tej okazji przynieść zaliczkę w wysokości 50 zł.

 9.       Tydzień temu Rada parafialna na remont naszego kościoła zebrała ofiarę w kwocie 4.949zł. Ostatnio wydano z kasy;  600zł – wycieraczki, Poduszki do klęczenia dla dzieci – 800zł., Nagłośnienie drzelozo – 2640zł.