Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Ogłoszenia Parafialne

PROGRAM ODWIEDZIN DUSZPASTERSKICH 2019/2020 rok

Odwiedziny duszpasterskie rozpoczynamy od 27 grudnia 2019 roku według poniższego planu:

27 grudnia 2019 rok, godz. 15:00

1) ul Wałbrzyska 1-23A (nieparzyste)

2) ul. Wałbrzyska 25-37C (nieparzyste) oraz 36-46 (parzyste)

3) Osiedle Sudeckie 2A, 2B

28 grudnia 2019 rok, godz. 14:00

1) ul. Wałbrzyska 2-34 (parzyste)

2) ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 15-29A 

3) Osiedle Sudeckie 2C, 3A

30 grudnia 2019 rok, godz. 15:00

1) ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 1-14

2) ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 30-41

3) Osiedle Sudeckie 3B, 3C

2 stycznia 2020 r. (czwartek), godz. 15:00

1) ul. Patronacka 7-12

2) ul. Marii Curie-Skłodowskiej (od końca)

3) Osiedle Sudeckie 3D, 3E

3 stycznia 2020 r. (piątek), godz. 15:00

1) ul. Patronacka 1-6

2) ul. Strzelecka 1-10

3) Osiedle Sudeckie 3F, 4A

4 stycznia 2020 r. (sobota), godz. 14:00

1) ul. Polna i Rekreacyjna

2) ul. Strzelecka 11-20

3) Osiedle Sudeckie 4B, 4C

7 stycznia 2020 r. (wtorek), godz. 15:00

1) ul. Browarowa, ul. Mickiewicza, Plac Jana Pawła II

2) ul. Chmielna

3) Osiedle Sudeckie 4D, 4E

8 stycznia 2020 r. (środa), godz. 15:00

1) ul. Strzegomska 2-18 (parzyste)

2) ul. Metalowców

3) Osiedle Sudeckie 4F, 5A

9 stycznia 2020 (czwartek), godz. 15:00

1) ul. Wojska Polskiego

2) ul. Modrzejewska, ul. Sportowa

3) Osiedle Sudeckie 5B, 5C

10 stycznia 2020 (piątek), godz. 15:00

1) ul. Świętego Ojca Pio 21-42

2) ul. Świętego Ojca Pio 1A-20

3) Osiedle Sudeckie 5D, 5E

11 stycznia 2020 r. (sobota), godz. 14:00

1) Rynek 1-13, ul. Puszkina, ul. Słowackiego

2) ul. Kolejowa 15-27F (nieparzyste)

3) Osiedle Sudeckie 5F, 6A

13 stycznia 2020 r. (poniedziałek), godz. 15:00

1) ul. Kolejowa 2-16 (parzyste)

2) ul. Kolejowa 18-36 (parzyste)

3) Osiedle Sudeckie 6B, 6C

14 stycznia 2020 r. (wtorek), godz. 15:00

1) ul. Kolejowa 1-13 (nieparzyste)

2) Aleje Lipowe 1-13A (nieparzyste)

3) Osiedle Sudeckie 6D, 6E

15 stycznia 2020 r. (środa), godz. 15:00

1) ul. Stawowa 2-6 (parzyste)

2) Aleje Lipowe 15-25

3) Osiedle Sudeckie 6F, 6G

16 stycznia 2020 r. (czwartek), godz. 15:00

1) ul. Stawowa 1-5 (nieparzyste)

2) Aleje Lipowe 2-14 (parzyste), ul. Krótka

3) Osiedle Sudeckie 6H, 6J

17 stycznia 2020 r. (piątek), godz. 15:00

1) ul. Zwycięstwa 1-9 (nieparzyste)

2) ul. Zwycięstwa 2-6 (parzyste)

3) Osiedle Sudeckie 6K

18 stycznia 2020 r. (sobota), godz. 14:00

1) ul. Towarowa

2) ul. Zwycięstwa 11-21 (nieparzyste)

3) Osiedle Sudeckie 7A, 7B

20 stycznia 2020 r. (poniedziałek), godz. 15:00

1) ul. Zwycięstwa 8-28 (parzyste)

2) ul. Spokojna 1A, 1B, 1C

3) Osiedle Sudeckie 7C, 7D

21 stycznia 2020 r. (wtorek), godz. 15:00

1) Park Miejski, ul. Żwirki i Wigury

2) Plac Dworcowy, ul. Parkowa

3) Osiedle Sudeckie 7E, 7F

22 stycznia 2020 r. (środa), godz. 15:00

1) ul. Świdnicka 2-28 (parzyste)

2) ul. Świdnicka 1-51 (nieparzyste)

3) Osiedle Sudeckie 8A, 8B

23 stycznia 2020 r. (czwartek), godz. 15:00

1) ul. Kościuszki 2-48 (parzyste)

2) ul. Świdnicka 56-30 (parzyste)

3) Osiedle Sudeckie 8C, 8D

24 stycznia 2020 r. (piątek), godz. 15:00

1) ul. Wolności 1-15 (nieparzyste)

2) ul. Kościuszki 1-31 (nieparzyste)

3) Osiedle Sudeckie 8E, 8F

25 stycznia 2020 r. (sobota), godz. 14:00

1) ul. Wolności 17-35 (nieparzyste)

2) ul. Wolności 2-28 (parzyste)

3) Osiedle Sudeckie 9A, 9B

27 stycznia 2020 r. (poniedziałek), godz. 15:00

1) ul. Żeromskiego 2-18

2) ul. Wolności 37-49 (nieparzyste)

3) Osiedle Sudeckie 9C, 9D

28 stycznia 2020 r. (wtorek), godz. 15:00

1) ul. Kopernika 1-23 (nieparzyste)

2) ul. Pułaskiego

3) Osiedle Sudeckie 9E, 9F

29 stycznia 2020 r. (środa), godz. 15:00

1) ---

2) ul. Kopernika 2-16 (parzyste)

30 stycznia 2020 r. (czwartek), godz. 15:00

1) Dodatkowy termin