Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA V NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

Dzisiaj można złożyć ofiarę do puszek na Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Świdnickiej. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

Trwają nabożeństwa majowe ku czci Matki Najświętszej. W naszym kościele sprawujemy je o godz. 17:30. Serdecznie zachęcamy do udziału w tym modlitewnym uwielbieniu Matki naszego Pana i naszej.

Informujemy że można przekazać ofiary w formie przelewu bankowego na konto parafialne (69 1500 1764 1217 6006 1271 0000, tytułem darowizna na cele kultu religijnego).

W poniedziałek po wieczornej Eucharystii godzinna Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa w intencji oddalenia pandemii koronawirusa oraz w intencji misji świętych w naszej parafii.

Zapraszamy w środę, 13 maja na godz. 18:00 na pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie i prosimy o przyniesienie ze sobą świec. W zakrystii przyjmowane są intencje na Msze Świętą zbiorową ofiarowaną za żywych i zmarłych. W liturgii tego dnia wspominamy Matkę Bożą Fatimską oraz 39. rocznicę zamachu na Świętego Jana Pawła II.

W tym tygodniu patronują nam: 14 V – św. Macieja Apostoła; 16 V – św. Andrzeja Bobola, prezbitera i męczennika, patrona Polski.

Wznawiamy w naszej parafii nauki przedmałżeńskie. Zapraszamy zainteresowane osoby na godz. 19:00  w sobotę, 16 maja br. do kościoła.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia jest: Niedziela, Gość Niedzielny, oraz nasz miesięcznik parafialny Głos Świętego Mikołaja.

W zakrystii do nabycia jest cegiełka (w formie słodyczy) na remont posadzki naszego kościoła w kwocie 20 zł.

Kancelaria parafialna czynna we wtorki i czwartki w godz. od 16:00 do 17:00 oraz w soboty od godz. 10:00 do 12:00.

Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych za żywych i zmarłych.

Serdecznie dziękujemy Pani Wiesławie za zakupienie kwiatów, które zostały posadzone wokół kasztana. Dziękujemy również paniom, które o nie dbają.