Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XII NIEDZIELĘ OKRESU ZWYKŁEGO

Trwa czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe sprawowane codziennie po Mszy Świętej wieczornej.

W poniedziałek po wieczornej Eucharystii godzinna Adoracja Najświętszego Sakramentu  i modlitwa w intencji oddalenia pandemii koronawirusa i misji parafialnych.

We wtorek, 23 czerwca, obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmiemy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej.

W środę, 24 czerwca, przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela, który przygotował drogę Panu Jezusowi.

Otoczmy naszą modlitwą naszego akolitę, Grzegorza Wołocha, który w środę, 24 czerwca 2020 r., o godz. 9:00 w Katedrze Świdnickiej otrzyma święcenia diakonatu z rąk JE ks. bpa Marka Mendyka.

W czwartek zapraszamy radę parafialną na spotkanie, które odbędzie się na plebani o godz. 19:00.

Za tydzień w niedzielę rada parafialna będzie zbierała ofiary na remont naszej parafii. Za dar serca składamy Bóg zapłać.

Został odnowiony krzyż misyjny na kwotę 8 350 zł. oraz zakupiono 12 ton opału (ekogroszku) na ogrzewanie kościoła na kwotę 8 928 zł.

Zbliża się koniec roku katechetycznego i szkolnego. Przypominamy dzieciom, młodzieży i rodzicom, że każde dzieło, aby przyniosło dobre owoce, by było dobrze zakończone, powinno być ofiarowane Panu Bogu. Niech nie zabraknie tego dziękczynienia w nadchodzących dniach. Będziemy też prosić o dobre przeżycie czasu wakacji. Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież wraz z rodzicami oraz nauczycieli i dyrekcje szkół na uroczystą Eucharystię w piątek, 26 czerwca br.,
o godz. 18:00.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia jest: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny dla dzieci i młodzieży.

U progu czasu wakacyjnego pamiętajmy, że od Pana Boga i Jego przykazań nie ma wakacji, a na urlop warto zabrać ze sobą różaniec, modlitewnik lub Pismo Święte. Nie zapominajmy też, że każda niedziela jest drogowskazem na wakacyjnej drodze.