Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XV NIEDZIELĘ OKRESU ZWYKŁEGO

Jutro w poniedziałek serdecznie zapraszamy o godz. 17:30 na nabożeństwo maryjne oraz na wieczorną Eucharystię, która sprawowana będzie w intencjach fatimskich za żywych i zmarłych, a po niej procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej ulicami naszej parafii. Prosimy zabrać ze sobą świece, kto nie ma, może nabyć w zakrystii. W związku z tym nie będzie cotygodniowej godzinnej Adoracja Najświętszego Sakramentu.

W tym tygodniu patronują nam: w poniedziałek – Święci pustelnicy Andrzej Świerad i Benedykt; w środę – św. Bonawentura, biskup i doktor Kościoła; w czwartek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel (Matki Bożej Szkaplerznej).

W tym roku Piesza Pielgrzymka Diecezji Świdnickiej na Jasną Górę ma inny charakter niż dotychczas. Zapraszamy i zachęcamy wszystkich pielgrzymów oraz osoby, które zawsze towarzyszyły duchowo pielgrzymom do włączenia się w ramach duchowego uczestnictwa w czasie trwania Diecezjalnej Pielgrzymki do Tronu Jasnogórskiej Pani. Zapisy w zakrystii.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia jest: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny dla dzieci i młodzieży oraz nasz miesięcznik parafialny Głos Świętego Mikołaja.

Prosimy o przynoszenie do zakrystii fantów na loterię fantową, która odbędzie się podczas naszego IV Festynu Parafialnego dnia 6 września 2020 r. Dochód z festynu przeznaczony będzie na remont naszego kościoła.

W niedzielę, 19 lipca br., w salce katechetycznej na wikarówce odbędzie się odbiór strojów komunijnych (alb) dzieci pierwszokomunijnych: chłopcy o godz. 16:00, dziewczynki o godz. 16:30.

Naszym parafianom i gościom życzymy pięknej niedzieli i błogosławionego rozpoczynającego się tygodnia. Przypominamy równocześnie wszystkim przebywającym na zasłużonym wypoczynku, iż wakacje nie zwalniają od obowiązku uczestnictwa we Mszy Świętej.