Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XVI NIEDZIELĘ OKRESU ZWYKŁEGO

W dniu dzisiejszym zapraszamy rodziców dzieci komunijnych do salki katechetycznej na wikarówce, po odbiór strojów pierwszokomunijnych: alby dla chłopców wydawane będą od godz. 16:00, a dla dziewczynek od godz. 16:30.

W poniedziałek po wieczornej Eucharystii zapraszamy na cotygodniową, godzinną Adorację Najświętszego Sakramentu.

W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w środę - Święto św. Marii Magdaleny; w czwartek - Święto św. Brygidy, zakonnicy i patronki Europy; w piątek - św. Kingi, dziewicy; w sobotę - Święto św. Jakuba, Apostoła, poświęcenie pojazdów samochodowych po każdej Mszy Świętej, zbiórka ofiar do puszki na potrzeby misjonarzy.

W piątek o godz. 19:00 zapraszamy radę parafialna na spotkanie na plebanię.

Za tydzień w niedzielę rada parafialna będzie zbierała ofiary na remont naszej parafii. Za dar serca składamy Bóg zapłać.

W zakrystii przyjmujemy zapisy na autokarową pielgrzymkę na Jasną Górę w dniu 9 sierpnia 2020 roku na zakończenie Pieszej Pielgrzymki Diecezji Świdnickiej.

W niedzielę 6 września 2020 roku, planujemy zorganizować na placu przy plebanii „IV Festyn Parafialny”. Dochód z festynu przeznaczony będzie na remont naszego kościoła. Prosimy o przynoszenie do zakrystii fantów (nowych rzeczy) na loterię fantową, która zostanie przeprowadzona podczas festynu.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia jest: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny dla dzieci i młodzieży.

Parafianom i gościom życzymy pięknej niedzieli i błogosławionego rozpoczynającego się tygodnia. Przypominamy równocześnie wszystkim przebywającym na zasłużonym wypoczynku, iż wakacje nie zwalniają od obowiązku uczestnictwa we Mszy Świętej.