Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XVII NIEDZIELĘ OKRESU ZWYKŁEGO

Dzisiaj rada parafialna zbiera ofiary na remont naszej parafii. Za dar serca składamy Bóg zapłać.

Informujemy, że w związku ze zbliżającą się uroczystością I Komunii Świętej w naszej parafii (30 sierpnia 2020 r.), rozpoczęcie prac remontowych w naszym kościele zostało przesunięte na wrzesień.

W poniedziałek po wieczornej Eucharystii zapraszamy na cotygodniową, godzinną adorację Najświętszego Sakramentu.

W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w środę - św. Marty (wsp. obow.); w piątek - św. Ignacego z Loyoli, prezbitera (wsp. obow.); w sobotę - św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła (wsp. obow.).

Z okazji pierwszej soboty miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7:30 do godz. 9:00, następnie Eucharystia wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Pannie za wszelkie grzechy i zniewagi, która zakończy się procesją figury Fatimskiej wokół kościoła. Kapłani w tym dniu odwiedzą chorych z Najświętszym sakramentem. Prosimy o zgłaszanie w zakrystii nowych chorych, którzy pragną przyjąć Komunie Świętą.

Za tydzień I niedziela miesiąca - adoracja Najświętszego Sakramentu na zakończenie każdej Mszy Świętej. Na sumie o godz. 13:00 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.

Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do Częstochowy w dniu 9 sierpnia 2020 roku na zakończenie Pieszej Pielgrzymki Diecezji Świdnickiej. Wyjazd o godz. 1:30 z przystanku przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego w Świebodzicach. Powrót w godzinach wieczornych. Koszt pielgrzymki wynosi 65 zł. (przy pełnym autokarze - 50 miejscach). Zapisy w zakrystii.

Osoby, które zapisują się do grupy duchowego uczestnictwa proszone są, aby złożyć dobrowolną ofiarę z przeznaczeniem na zakup pakietów pielgrzymkowych.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia jest: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny dla dzieci i młodzieży oraz nasz miesięcznik parafialny Głos Świętego Mikołaja.

W niedzielę 6 września 2020, planujemy zorganizować na placu przy plebanii „IV Festyn Parafialny”. Dochód z festynu przeznaczony będzie na remont naszego kościoła. Prosimy o przynoszenie do zakrystii fantów (nowych rzeczy) na loterię fantową, która będzie przeprowadzona podczas tej imprezy.

Parafianom i gościom życzymy pięknej niedzieli i błogosławionego rozpoczynającego się tygodnia.