Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Prace konserwatorskie

Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ - ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

Przeżywamy Chrzest Chrystusa, który także jest objawieniem – epifanią. Dzisiejsza niedziela kończy okres Narodzenia Pańskiego. W czasie każdej Eucharystii odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. Przy wyjściu z kościoła możemy zaopatrzyć się w wodę święconą. Woda święcona powinna być
w każdym domu.

Dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział i zaangażowały się w organizację mini Orszaku Trzech Króli.

Wczoraj w naszej parafii rozpoczęliśmy Diecezjalne Jerycho Różańcowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Program w gablocie, na stronie internetowej i na Facebooku. W zakrystii można w dalszym ciągu zapisać się na czuwanie modlitewne. Szczególnie zapraszamy na Apel Jasnogórski (godz. 21:00), koronkę z procesją pokutną (godz. 3:00), godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP (godz. 6:00), Anioł Pański z litanią do Świętego Józefa w intencji rodzin i chórami anielskimi (godz. 12:00).

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli, Małego Gościa Niedzielnego i Głosu Świętego Mikołaja z programem wizyty duszpasterskiej na zaproszenia. Polecamy nowy bardzo ciekawy miesięcznik dla dzieci i młodzieży pt. „Staś” w cenie 8 zł.

Od poniedziałku (18 stycznia 2021 roku) udamy się w odwiedziny do naszych parafian, którzy sobie tego życzą i zaprosili nas do siebie. Zaproszenia można pobrać na bocznych ołtarzach i stoliku po chórem. Zgodnie z tradycją przygotujmy krzyż, Pismo Święte, świeczniki i wodę święconą.