Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Prace konserwatorskie

Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA V NIEDZIELĘ OKRESU ZWYKŁEGO

Przeżywamy I niedzielę miesiąca - Adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Eucharystii. Zmiana Tajemnic Żywego Różańca po sumie o godz. 12:00.

Rada parafialna tydzień temu zebrała kwotę 7 630 zł. na remont posadzki w naszym kościele. Na konto parafii w styczniu wpłynęło 2 180 zł. Za każdy dar serca składamy "Bóg zapłać".

Zachęcamy od odmawiania Różańca Świętego w naszym kościele. Zapraszamy wiernych  codziennie pół godziny przed poranną i  wieczorną Mszą Świętą, a w niedzielę przed sumą. Zapraszamy również chętne osoby do zapisywania się do Róż Różańcowych.

W naszej parafii dobiegają do końca odwiedziny duszpasterskie parafian, którzy tego sobie życzyli i zaprosili nas do siebie. W czwartek kolęda dodatkowa, kogo nie było w domu lub wcześniej nie zaprosił. Zaproszenia można pobrać na bocznych ołtarzach i stoliku po chórem, wypisane złożyć w zakrystii lub do skrzynki przy obrazie Jezusa Miłosiernego. Program odwiedzin duszpasterskich wywieszony jest na tablicach informacyjnych w przedsionkach kościoła, na parafialnej stronie internetowej i Facebooku.

W czwartek po wieczornej Eucharystii zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie wraz z Odnową w Duchu Świętym.

W tym tygodniu: w środę - wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy; w czwartek - Światowy Dzień Chorego. Po każdej Mszy Świętej będzie udzielany zbiorowo sakrament chorych. Prosimy wcześniej przystąpić do sakramentu pokuty, aby być wstanie łaski uświęcającej.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli, Małego Gościa Niedzielnego i nowego numeru naszego miesięcznika parafialnego "Głos Świętego Mikołaja".