Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Prace konserwatorskie

Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA III NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

Rozpoczynamy Tydzień Biblijny, w którym prośmy Pana Jezusa szczególnie o to, aby pozwolił nam jeszcze bardziej ukochać i zrozumieć Pismo Święte. Wygospodarujmy w tym tygodniu nieco więcej czasu, abyśmy mogli sięgać po Biblię. Przygotowane fragmenty z Pisma Świętego Starego i Nowego Testamentu można zabrać przed wyjściem z kościoła, żeby codziennie je rozważać i uczynić z nich inspirację do osobistej modlitwy.

Msze Święte w dniu dzisiejszym i za tydzień w następującym porządku: 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 16:30, 18:00 i 19:30.

W czwartek po wieczornej Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu z indywidualnym błogosławieństwem i modlitwą o uzdrowienie.

W piątek uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

Spotkanie organizacyjne z rodzicami kandydatów do bierzmowania z klas ósmych w piątek po wieczornej Eucharystii w kościele.

Spotkanie formacyjne dla kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas ósmych w sobotę o godz. 19:00 w kościele.

W naszej parafii trwają nauki przedmałżeńskie. Spotkania co sobotę na wikarówce o godz. 19:00.

Za tydzień Rada Parafialna będzie zbierała ofiary na renowację kolejnego witraża z naszego kościoła. Kosz renowacji wyniesie 8 370 zł.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli, Małego Gościa Niedzielnego.

Przypominamy, że Główny Urząd Statystyczny przeprowadza Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Udział w spisie jest obowiązkowy, można dokonać przez Internet spis.gov.pl lub w Urzędzie Miasta, albo dzwoniąc  na infolinię pod numer 22 279 99 99.