Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Prace konserwatorskie

Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie XIV Niedzielę Zwykłą  04.07.2021

 

  

1.  Dzisiaj przypada I Niedziela miesiąca – Adoracja Najświętszego Sakramentu

po każdej Mszy św. Zmiana Tajemnic Żywego Różańca po sumie o godz. 12.00.

 

2.  W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

Wtorek – Bł. Marii Teresy Leduchowskiej, dz. (wsp.obow.)

Czwartek – Św. Jana z Dukli, prezb. (wsp.obow.)

 

3.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej; Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny dla dzieci, Głos św. Mikołaja, Misje      Dzisiaj.

 

4. Hasło tegorocznej Pielgrzymki Pieszej na Jasną Górę to słowa SPE SALVI – NADZIEJĄ ZBAWIENI, które pielgrzymi będą rozważać w czasie swoich rekolekcji w drodze, a patronować im będzie w sposób szczególny Święty Józef. Termin: 1-8 sierpnia br. Przez pierwsze dni zmieniona też jest trasa. Wszystkich, którzy z różnych powodów nie mogą wziąć udziału w pielgrzymce pieszej zapraszamy do grupy 7, grupy duchowego wsparcia i uczestnictwa (zapisy go grupy 7 odbywają się w parafiach).

 

5. potkania organizacyjne dla pielgrzymów pieszych odbędą się: 15 lipca (czwartek) – godz. 19:00 – Parafia pw. Św. Mikołaja w Świebodzicach; 16 lipca (piątek) – godz. 19:30 – Parafia pw. Św. App. Piotra i Pawła w Strzegomiu. Bliższe informacje można uzyskać na stronie internetowej: swidnickiepielgrzymowanie.pl Koszt uczestnictwa w pielgrzymce wynosi: dorośli 150 zł, dzieci i młodzież 120 zł, rodziny idące razem według możliwości.

 

6. Informacje na temat pielgrzymki oraz grupy 5, jak także zgłoszenia pielgrzymów duchowych i pieszych można dokonywać u przewodnika grupy Ks. Krzysztofa Papierza tel.  694 546 157 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (zgłoszenia pielgrzymów będą przyjmowane do dnia 29 lipca).

7.  W zakrystii można zamawiać intencje za żywych i zmarłych na Mszę Świętą fatimską 13 lipca 2021r.