Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Prace konserwatorskie

Nasza Galeria

Czcigodny Księże Grzegorzu!

Od dnia Twoich narodzin, a zwłaszcza od momentu chrztu świętego, stałeś się umiłowanym dzieckiem Bożym. To dziecięctwo rozwijałeś, poprzez umiejętne odkrywanie prawdy o Bogu, który jest Miłością. W tym błogosławionym trudzie pomogli Tobie rodzice, którzy swoim świadectwem wiary, dopomogli Ci tak Bogu zaufać, że postanowiłeś się Jemu, niczym sprawny Apostoł, oddać się bez reszty. To oddanie, dokonało się 21 maja 2011. W tym dniu w towarzystwie Twoich braci kursowych, w przepięknej świdnickiej katedrze, niczym Maryja deklarowałeś swoje FIAT. Czego owocem jest godny zauważenia fakt, że od tamtego, jakże wzruszającego wydarzenia minęło 6 lat, a Ty niczym pełne wigoru i szczerych chęci Dziecko Żyjącego Boga, w sposób prosty i szczery a przy tym szalenie pokorny, wiernie służysz Chrystusowi i Jego świętemu Kościołowi.

Za to piękne posłannictwo, które na świebodzickiej ziemi realizujesz, pragniemy Ci serca podziękować. Zwłaszcza za duszpasterstwo wobec osób zgromadzonych we wspólnocie Odnowy w Duchu św. oraz naszej parafialnej młodzieży.

W dalszym ciągu pragniemy Cię wspierać, prosząc Miłosierną Miłość Boga, by Cię tuliła na każdy dzień Twojej Kapłańskiej Posługi.

Przy okazji pragniemy poinformować, że Msza św. w intencji ks. Grzegorza zostanie odprawiona w najbliższy czwartek -25 maja 2017, o godz. 18.00. Zapraszamy!!!