Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Prace konserwatorskie

Nasza Galeria

50 lat Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym

W dniu 20 maja 2017  roku . Wspólnota „Dzieci Żyjącego Boga” i przyjaciele (Odnowa w Duchu Świętym) przy naszej parafii wraz z jej duszpasterzem ks. Grzegorzem Fabińskim wyjechał na wspólne świętowanie złotego jubileuszu powstania Odnowy w Duchu Świętym w Kościele Katolickim a co za tym idzie jest to 50 lat błogosławieństwa Bożego i odkrywania działania Ducha Świętego w dzisiejszych czasach. Całe uroczystości odbyły się na wałach jasnogórskiego wzgórza u stóp Matki Bożej Częstochowskiej. Od godz.9.30 do godziny 16.30 odbyły się 3 konferencje przeplatane modlitwą uwielbienia oraz świadectwami. Punktem kulminacyjnym była Eucharystia sprawowana przez J.E. Ks. Bp. Andrzeja Siemieniewskiego który także wygłosił homilie ukazując całą historie i cel doświadczenia odnowy w Duchu Świętym. Warto w tym miejscu zaznaczyć ze od 2,5 roku przy naszej parafii istnieje taka wspólnota, która serdecznie zaprasza na wspólną modlitwę w następuje dni:

–  Wtorek po wieczornej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy ( 1. wtorek miesiąca – uwielbienie ) przez 1 godz.

–  Czwartek – spotkanie o godz. 18.45 (na wikarówce)- do godz.21.00 (uwielbienie, konferencja, dzielenie, apel  jasnogórski)

3. Czwartek miesiąca Msza św. o uzdrowienie  ( najbliższa będzie 15.06.2017r. O godz.18.00)