Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Prace konserwatorskie

Nasza Galeria

Letni Festyn u Mikołaja

Dnia 09 września, w Parku Miejskim w Świebodzicach, odbył się pierwszy Festyn organizowany przez naszą parafię. Przy pięknej słonecznej pogodzie licznie zgromadzili się mieszkańcy naszej parafii oraz miasta, by wspólnie cieszyć się z daru wspólnoty. Rolę prowadzącego  przyjął ks. Piotr Ochoński., który na samym początku poprosił ks. Proboszcza Józefa Siemasza, o symboliczne otwarcie uroczystej zabawy. Na scenie występowały liczne grupy, którymi swoimi talentami i zdolnościami nas oczarowywali. Występowały: dzieci z DPS - przygotowane przez siostry Notre Dame w Świebodzicach. Swoje zdolności zaprezentowali uczniowie wraz z nauczycielami Specjalnej Szkoły Zawodowej w Świebodzicach. Nie zabrakło również występu w wykonaniu zespołu Akord w Świebodzicach i Czerwonych Róż z Dobromierza. Swoją obecnością zaszczycił nas zespół Wesołych Nutek z Mąkolna.

Należy dodać, że nasi parafianie  zatroszczyli się również, by nikt głodny nie wrócił do  domu. Były stoiska, z Anielskimi Goframi, z ciastem, gorąca kiełbaską, kukurydzą oraz z pierogami. 

Czerwony namiot do którego najchętniej przychodzili festynowicze był zaopatrzony w Loterię Fantową. 

Nagrodami były: - rower - ufundowany przez Burmistrza Miasta.

Kuchenka mikrofalowa - ufundowana przez ks. Proboszcza

Bezpłatny kurs Prawa jazdy dla 1 osoby - ufundowany przez Daniela Mielnika

Zegar ścienny - ufundowany przez Teresę Kożuchowicz.

Wszystkim składamy serdeczne słowa wdzięczności, którzy przyczynili się do zorganizowania tego Festynu. Dziękujemy sponsorom:

Firmie - Intermarche w Świebodzicach.

Firmie PROMOT w Świebodzicach

Firmie Krogal w Głuchołazach

Kopalni Złota w Złotym Stoku

Panu Danielowi Mielnik - z Wyższej Szkoły Jazdy.

Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej w Świebodzicach - Pani Elżbiecie Krzan

Hurtowni Słodyczy we Wrocławiu.

Nie możemy zapomnieć o sponsorach, którzy postanowili zostać anonimowymi.

Dziękujemy również, Panu wice-burmistrzowi Krystianowi Wołoszynowi, Paniom Agnieszce Gielacie oraz Ilonie Szczygielskiej, Panu Dariuszowi Błaszczyk, Paniom sprzedającym losy i artykuły spożywcze, młodzieży naszej, sztabowi organizacyjnemu na czele z ks. Proboszczem Józefem Siemaszem i ks. Piotrem Ochońskim oraz z Paniami  Dorotą Bugajny i  Teresą Małecką, a także wszystkim przynoszącym upieczone ciasta oraz fanty. Wszystkim za wszystko BÓG ZAPŁAĆ!!!