Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Prace konserwatorskie

Nasza Galeria

ODPUST PARAFIALNY 2019 ROK

W dniu święta patrona naszej parafii, Świętego Mikołaja, Mszy Świętej odpustowej przewodniczył o. Mirosław Grakowicz, CssR – proboszcz i kustosz sanktuarium Matki Bożej „Strażniczki Wiary” w Bardzie. Eucharystię koncelebrowali: ks. prał. Augustyn Nazimek – były długoletni proboszcz naszej parafii, ks. proboszcz Józef Siemasz i ks. Artur Mercholc – były wikariusz.

Przybyli również kapłani z naszego dekanatu Świebodzice. Świątynia parafialna wypełniła się wiernymi. W uroczystości uczestniczyli także członkowie Bractwa Świętego Józefa oraz Siostry Szkolne de Notre Dame wraz ze swoimi wychowankami.

Oprawę muzyczną poprowadziła schola parafialna wraz z panem organistą Józefem Droździkiem.

Na zakończenie Mszy Świętej wszyscy wzięli udział w procesji eucharystycznej wokół naszej świątyni.

Po Eucharystii do zgromadzonych w kościele grzecznych dzieci i wiernych, przybył Święty Mikołaj obdarowując skromnymi podarunkami.