Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Prace konserwatorskie

Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie na 4 Niedzielę zwykłą, dnia 29.01.2017r

1. Bogu niech będą dzięki za tegoroczną wizytę duszpasterską, którą zakończyliśmy w naszej parafii. Dziękujemy wam kochani parafianie za otwarte drzwi, serdeczność, ducha modlitwy. Dziękujemy za złożone ofiary dla księży  za posługę kapłańską w naszej parafii. Część z tych ofiar, księża przeznaczają na Seminarium Duchowne, Kurię Świdnicką i potrzeby naszej parafii.

2. Dzisiaj Rada Parafialna zbierała ofiary na spłatę wykonanego nowego konfesjonału i zakup nowego projektora do kościoła. Remont poprzedniego projektora przekroczyłby zakup nowego. Dlatego zakupiono nowy projektor za kwotę 1.749zł.

3. W tym tygodniu w liturii wspominamy;

Poniedziałek - Rocznica poświęcenia kościoła Katedralnego w Świdnicy.

Wtorek - Św. Jana Bosko, prezb. (wsp. obw.)

Czwartek - Ofiarowanie Pańskie (święto) - Poświęcenie Gromnic. Modlimy się  i intencji osób  konsekrowanych o powołania do zakonów. Po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Piątek - I piątek miesiąca. Dzień czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Spowiedź święta od godz. 17.00. Po Mszy św. Adoracja Najśw. Sakramentu.

Sobota - I Sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.30   do 9.00. Msza św. do Niepokalanego Serca NMP o godz. 9.00 z procesją Figurki Fatimskiej wokół kościoła.

Niedziela - I Niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy św. Zmiana Tajemnic po Mszy św. o godz. 13.00

 4. W Czartek w Święto ofiarowania Pańskiego zapraszamy Dzieci Komunijne na Msze św. wieczorną na godz. 18.00 ze świecami komunijnym, które zostaną dzieciom poświęcone w czasie Mszy św. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne dla Rodziców dzieci komunijnych.

5. I piątek na Msze św. wieczorną zapraszamy młodzież przygotowującą się do   Sakramentu Bierzmowania. Po Mszy św. będzie konferencja dla młodzieży.

6. Ks. Piotr zaprasza chętne osoby do rozbierania choinek i szopki Bożonarodzeniowej w piątek na godz. 19.00.

7. W I Sobotę miesiąca kapłani  odwiedzą chorych z Najświętszym Sakramentem.

8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej; Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny, Nowy numer naszej gazety parafialnej  Głos św. Mikołaja, Dla Dzieci świat misyjny.

 9. Z okazji zbliżającego się Święta Życia Konsekrowanego teraz zabierze  głos, Pani Elżbieta Hurman dając świadectwo.