Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Prace konserwatorskie

Ogłoszenia Parafialne

1.  Poświęcenie Różańców dla dzieci I komunijnych w Niedzielę 8.10.2023 podczas Mszy  św. o godz. 10.30. Zapraszamy dzieci, młodzież i starszych na Nabożeństwo Różańcowe codziennie  na godz. 17.30.

2.  Spotkanie scholii dziecięcej w piątek o godz. 17.00 na plebani. Zapraszamy chętne osoby.

3.  Zapraszamy wszystkich chłopców, którzy chcieliby dołączyć do służby liturgicznej naszej parafii i służyć przy ołtarzu na spotkanie w sobotę o godzinie 10:00 w salce na plebanii.

4.    Nauki przedmałżeńskie dla narzeczonych w naszej parafii (dla całego dekanatu) odbywają się co sobotę o godz. 19.00 w salce na wikarówce.

5.    W tym tygodniu w liturgii przeżywamy: Piątek – Błog. Honorata Koźmińskiego, prezbitera – wsp. obow. Ostanie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie o godz. 18.00.

6.   Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli, Małego   Gościa Niedzielnego, Misje dzisiaj, Miesięcznika dla Dzieci „Staś”.

7.    Zachęcamy do zamawiani Intencji na Msze św. Fatimska za żywych 
i zmarłych w zakrystii.

8.    Koperty z kartkami wspominkowymi będą wyłożone w tym tygodniu na bocznych ołtarzach.

9.     Za tydzień 15 października przypada XXIII Dzień Papieski. Zbiórka ofiar do puszek na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” przy wyjściu z kościoła.

10. Również za tydzień z okazji dnia papieskiego po każdej Mszy świętej zapraszamy na pyszne kremówki, które będą sprzedawane przez naszych ministrantów, schole oraz ich rodziców. Zebrane ofiary będą przeznaczone dla dzieci z tych grup.