Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Prace konserwatorskie

Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne w V Niedzielę Wielkiego Postu - 02.04.2017r.

1. Witamy w naszej wspólnocie O. Bronisława Kanci OFM z Ołdrzychowic Kłodzkich, który poprowadzi nasze Rekolekcje wielkopostne. Pragniemy naszego Ojca rekolekcjonistę otoczyć naszą modlitwą.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 13.00, Adorację Najświętszego Sakramentu i zmiana Tajemnic Żywego Różańca.

3. Rada Parafialna tydzień temu zebrała ofiarę 6.840zł. na remont naszego kościoła. Dobrodziejom naszego kościoła składamy serdeczne Bóg zapłać i ofiarujemy naszą modlitwę.

4. W Niedzielę Palmową zapraszamy na Uroczystą Procesję z Palmami. Rozpoczęcie Uroczystości przy Pomniku Jana Pawła II - godz. 11.20,poświęcenie palm i procesja do kościoła. Prosimy o przyniesienie palm, które będą świecone na każdej Mszy św.

5. Za tydzień Rada Parafialna będzie zbierała ofiary przed kościołem na światło i kwiaty do Bożego Grobu  i Ciemnicy.

6. Za tydzień, w niedzielę 9 kwietnia 2017r., na godz. 16:30, ks. Artur zaprasza wszystkich rodziców naszych ministrantów oraz scholii dziecięcej na spotkanie dotyczące wycieczki organizowanej w terminie 1-3 maja br.

7. Zapraszamy na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami naszego Miasta Świebodzic dnia 7 kwietnia (w ten piątek). Rozpoczęcie o godz. 19.00 od Krzyża Jubileuszowego na  os. Sudeckim a zakończenie w Parafii pw. św. Brata Alberta.

Krzyż poniosą; I Stacja - Młodzież, II Stacja - Władze naszego miasta,  III Stacja - Przedstawiciele naszych grup parafialnych

8. Zapraszamy młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania na spotkanie w sobotę po Mszy Św. wieczornej.

9. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym jest odprawiane w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17:00. Za udział w nabożeństwie Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

10. Zachęca do nabywania katolickiej prasy. Do nabycia: „Gość Niedzielny”, „Niedziela", Misje Dzisiaj. Nowy numer gazetki  parafialnej "Głos św. Mikołaja"  Świece "Paschaliki" z Caritasu - cena 5 zł. na Liturgię Wielkiej Soboty i Święta Wielkanocne.