Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Prace konserwatorskie

Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA II NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

Rozpoczynamy rekolekcje parafialne i szkolne. Witamy serdecznie o. Emiliana GOŁĄBKA OFM z Kłodzka i otaczamy cię ojcze naszą modlitwą. Niech te nauki rekolekcyjne, będą czasem przygotowania do głębokiego przeżycia Świąt Wielkanocnych.

Zapraszamy dzisiaj na Nabożeństwo Gorzkich Żali godz.17.00 z kazaniem pasyjnym.

Rada parafialna przy wyjściu z kościoła zbiera ofiary na kontynuację remontu naszej posadzki w kościele. Za każdy dar serca dziękujemy.

Druga niedziela Wielkiego Postu to niedziela Ad Gentes – Dzień Modlitw, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Będzie można wesprzeć ich dzieło ofiarą do puszek w przyszłą niedzielę.

1 marca to Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”, którzy są nazywani także żołnierzami niezłomnymi. Pamiętajmy w tym dniu o nich i o naszej Ojczyźnie w modlitwach indywidualnych i wspólnotowych.

Jutro rozpocznie się miesiąc, w którym w szczególny sposób będziemy oddawali cześć opiekunowi Pana Jezusa – św. Józefowi, który jest nie tylko wspaniałym opiekunem Świętej Rodziny, ale i niezwykłym orędownikiem w trudnych sprawach naszych rodzin.

W pierwszy czwartek marca po wieczornej Eucharystii będziemy się modlić o liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

W czwartek o godz. 17:00 spotkanie scholi dziecięcej w kościele.

Zapraszamy na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 16:30 dla dzieci i młodzieży, o  godz. 9:30 i 17:30 dla dorosłych.

W pierwszy piątek miesiąca po Mszy Świętej wieczornej nabożeństwo Najświętszego Serca Pana Jezusa, a następnie rozpoczniemy całonocną adorację Najświętszego Sakramentu. Prosimy o zapisywanie się na listę adoracji. Okazja do spowiedzi od godz. 17:00 do godz. 18:00.

W pierwszą sobotę miesiąca w godzinach przedpołudniowych kapłani przyjdą do chorych i seniorów w naszej parafii.

Za tydzień w I niedzielę miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy Świętej, po sumie godz.. 12:00 zmiana tajemnic Żywego Różańca.

W tym tygodniu patronuje nam: w czwartek 4 marca – św. Kazimierz, królewicz.

Ksiądz Grzegorz organizuje wakacyjną pielgrzymkę do Medjugorie na Festiwal Młodych w dniach 30.07. do 7.08.2021 r. Zaproszenie skierowane jest zarówno do młodych jak i starszych. Koszt pielgrzymki to 690 zł + 190 euro. Zapisy do 15 marca br., liczba miejsc ograniczona. Szczegóły wyjazdu w zakrystii u ks. Grzegorza.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli, Małego Gościa Niedzielnego i nasz miesięcznik parafialny „Głos Świętego Mikołaja”.