Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Prace konserwatorskie

Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA III NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

Bogu niech będą dzięki za tegoroczne rekolekcje wielkopostne, które poprowadził  o. Emilian Gołąbek OFM i wam drodzy parafianom za udział w tych rekolekcjach.

Z racji pierwszej niedzieli miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Eucharystii. Po sumie zmiana Tajemnic Żywego Różańca.

Przy wyjściu z kościoła zbierane są ofiary do puszek jako wsparcie naszych misjonarzy.

Zapraszamy dzisiaj na nabożeństwo Gorzkich żali o godz.17:00 z kazaniem pasyjnym.

Tydzień temu rada parafialna zebrała ofiarę 6 650 zł. na kontynuację remontu naszej posadzki w kościele. Na konto parafii w miesiącu lutym wpłynęło 1 330 zł. Za każdy dar serca dziękujemy.

W czwartek o godz. 17:00 spotkanie scholi dziecięcej w salce katechetycznej, a po wieczornej Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu z indywidualnym błogosławieństwem i modlitwą o uzdrowienie.

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 16:30 dla dzieci i młodzieży, o  godz. 9:30 i 17:30 dla dorosłych.

W sobotę, 13 marca br., zapraszamy kandydatów do bierzmowania na spotkanie formacyjne do kościoła. Klasy siódme (wraz z rodzicami) na godz. 17:00, a klasy ósme na godz. 19:00.

Za tydzień w niedzielę rada parafialna będzie zbierała ofiary na kwiaty i światło do Ciemnicy i Bożego Grobu.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego (w dzisiejszym numerze nowenna do św. Józefa), Niedzieli, Małego Gościa Niedzielnego i naszego miesięcznika parafialnego: „Głos Świętego Mikołaja”.