Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Prace konserwatorskie

Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
NA UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

Porządek Eucharystii na miesiąc maj: 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 16:30, 18:00.

Codziennie po Mszy Świętej wieczornej odmawiamy Nowennę do Ducha Świętego.

Przez cały maj codziennie, o godz. 17:30 nabożeństwo majowe w kościele, a przy Krzyżu Jubileuszowym o godz. 20:00 przy Osiedlu Sudeckim. Zapraszamy dzieci, młodzież i starszych.

W naszej parafii odbywają się w poniedziałki i środy próby komunijne w kościele. Uczniowie: kl. IIIA o godz. 15:00, kl. IIIB (i inne wyznaczone dzieci) o godz. 15:45, kl. IIIC (i inne wyznaczone dzieci) o godz. 16.30.

Zapraszamy dzieci komunijne wraz z rodzicami we wtorek na nabożeństwo majowe i wieczorną Eucharystię. Po Mszy Świętej ostatnie spotkanie organizacyjne przed uroczystością I Komunii Świętej w naszej parafii, która odbędzie się 30 maja br.

We wtorek o 19:00 w salce na wikarówce spotkanie formacyjne dla  kandydatów do   bierzmowania z klas ósmych.

W czwartek po wieczornej Eucharystii adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie.

Spotkanie Służby Liturgicznej w piątek o godz. 16:30. Obecność obowiązkowa.

W sobotę kancelaria parafialna nieczynna.

W przyszłą sobotę nasz diakon Grzegorz Wołoch w Katedrze Świdnickiej o godz. 10:00 przyjmie święcenia prezbiteratu z rąk JE ks. bp Marka Mendyka.

W sobotę o godz. 20:00 w naszym kościele rozpocznie się czuwanie w Wigilię Zesłania Ducha Świętego wraz z Odnową w Duchu Świętym. Program czuwania: różaniec, konferencja (ks. Tomasz Kowalczuk), Msza Święta z homilią (ks. Grzegorz Banda), adoracja Najświętszego Sakramentu z uwielbieniem i modlitwą o wylanie Darów Ducha Świętego.

W przyszłą niedzielę na sumie o godz. 12:00 będziemy przeżywać Eucharystię Prymicyjną naszego Księdza Grzegorza Wołocha. Wyjście procesji z domu prymicjanta z Osiedla Sudeckiego o godz. 11:20.

Po Mszy Świętej prymicyjnej zapraszamy  wszystkich uczestników na poczęstunek przy parafii. Prosimy parafian o opieczenie ciast oraz pomoc w dekorowaniu kościoła.

Za tydzień będą zbierane ofiary po każdej Eucharystii dla naszego misjonarza w Boliwii księdza Mariusza Godka, który jest chory na koronawirusa i potrzebuje wsparcia finansowego na leczenie w szpitalu. Za dar serca składamy Bóg zapłać. Podajemy również konto bankowe (Mariusz Robert Godek, PKO BP, Świebodzice, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 4A/9, nr konta: 91 1020 2137 0000 9002 0023 6794).

W tym tygodniu w liturgii: w piątek (21 maja) - św. Jana Nepomucena , prezbitera i męczennika (wsp. obow.); w niedzielę (23 maja) - uroczystość Zesłania Ducha Świętego.