Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Prace konserwatorskie

Ogłoszenia Parafialne

Świebodzice, 18.09.2016r.

Ogłoszenia Duszpasterskie na XXV Niedzielę Zwykłą

1. W dniu dzisiejszym przeżywamy XXV niedzielę zwykłą w roku liturgicznym Kościoła. Dzisiaj w całej Diecezji po każdej Mszy Świętej,  zbieramy ofiary do puszek na rzecz ofiar ostatniego trzęsienia ziemi we Włoszech. Za każdą ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać.

2. W tym tygodniu Kościół wspomina:

poniedziałek – bł. Gerharda Hirschfeldera;

wtorek – Świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon i Pawła ChongHasang i towarzyszy;

środa - św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty (święto);

piątek - Św. Ojca Pio z Pietralciny, kapłana.

3. We wtorek ksiądz Artur zaprasza scholę dziecięcą na godz. 16:30 na wikarówkę. Zapraszamy nowe dziewczynki, które chcą śpiewać w scholii także na to spotkanie, na wikarówkę.

4. We wtorek zapraszamy na nowennę do św. Józefa o godz. 18:00.

5. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 9:00 i 18:00.

6. Ks. Artur zaprasza w czwartek wszystkich  ministrantów oraz lektorów, a także chłopców, którzy pragną zostać ministrantami na spotkanie o godz. 16:30 na wikarówce.

7. Dnia 22.09.2016r.(czwartek) o godzinie 18.00 odbędzie się msza św. dla rodziców dzieci klas III, przygotowujących się do przyjęcia I-ej Komunii św. Bezpośrednio po liturgii w kościele będzie miało miejsce spotkanie formacyjne. Gorąco zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców.

8. W piątek zapraszamy wszystkich chętnych na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z koronką do Bożego Miłosierdzia na godz. 18:00 do naszego kościoła. Jest także przy ołtarzy bocznym, po prawej stronie zeszyt, w którym prosimy wpisywać czytelnie intencje do Jezusa Miłosiernego. Te prośby zostaną odczytane podczas tego nabożeństwa.

9.  W piątek Ksiądz Proboszcz, zaprasza Radę Parafialną na spotkanie, a także wszystkich kandydatów do Rady Parafialnej  po Mszy świętej wieczornej, na plebanię.

10. W piątek Ksiądz Piotr zaprasza scholę młodzieżową na godz. 19:00 na wikarówkę, na próbę. Zaprasza także wszystkie osoby, które chcą śpiewać w scholii do 25 roku życia.

11. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy Świętej, nasza Rada Parafialna będzie zbierała ofiary w kopertach na cele remontowe naszej świątyni.